Salon kosmetyczny

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
aśko

Salon kosmetyczny

Post autor: aśko »

Mam w planach założyć swoją własną działalność, ale to dopiero za jakiś czas. Póki co zbieram informację, co i jak w pierwszej kolejności będę musiała zrobić, jak do tej sprawy podejść profesjonalnie. Myślę o tym, żeby otworzyć salon kosmetyczny, a dokładniej ma to być salon stylizacji paznokci.
tołka

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: tołka »

Pamiętaj by kupić naprawdę porządne i sprawdzone artykuły kosmetyczne , które za nic nie będą w jakiś sposób przeszkadzały czy działały na niekorzyść. Otworzenie własnego salonu to nie taka bułka z masłem, co nie co trzeba się też namęczyć by wszystko się udało jak nalezy.
łsadawa

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: łsadawa »

https://ledholo.com Hologramy 3D
Nowa epoka oświecenia.
Rewolucja w komunikacji wizualnej
Dzięki technologii Ledholo zaskoczysz i zachwycisz swoich klientów oraz partnerów biznesowych.
Doskonałej jakości, zawieszony w przestrzeni obraz 3D wyróżni i pozwoli zapamiętać Twoją markę, jej produkty i usługi.
KarolinaŁ

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: KarolinaŁ »

Koniecznie zapamiętaj sklep spawear.pl. Pracuję w branży od wielu lat, a nigdy wcześniej nie natknęłam się na równie piękne sukienki kosmetyczne jak te, które znajdują się w ich asortymencie https://spawear.pl/43-sukienki-kosmetyczne. Możesz wybierać spośród wielu fasonów, wzorów i kolorów. Zachowasz nienaganna prezencję, a równocześnie nie zapomnisz o tym, aby dbać o swój komfort w trakcie kilku godzin pracy. Ogromny plus za rzeczową i przemiłą obsługę klienta.
Łucja Uski

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: Łucja Uski »

Miałam od lat cerę trądzikową i zdecydowałam się na zabieg E-LIGHT IPL- TERAPIA NA TRĄDZIK https://coco-time.pl/ Dla osób z cerą trądzikową mogę potwierdzić, że znacznie zmniejszyła się ilości zapalnych zmian trądzikowych i zniwelowanie blizn potrądzikowych, zwężenie porów i wygładzenie skóry. Zabieg jest bardzo skuteczny.
suzii

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: suzii »

A czy ktoś z was zna salon kosmetyczny Laserowe Wow??? Tak pytam, ponieważ szukałam teraz gabinetu urody w Tarnowskich Górach i wpadłam na nich. Nie powiem, bo ich oferta wydała mi się naprawdę atrakcyjna... Ale chciałabym najpierw poznać wasze opinie na jego temat? Czy faktycznie jest to taki dobry salon kosmetyczny?
ODPOWIEDZ