Rozwój swojej firmy

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
Awatar użytkownika
Mufasa
Posty: 41
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:36

Rozwój swojej firmy

Post autor: Mufasa »

Moim zdaniem niezwykle ważne jest to by inwestować w rozwój swój i swojej działalności. Być na bieżąco z tym co jest teraz nowe i opłacalne. Bardzo popularne staja sie krypto waluty, dlatego też zastanawiam sie nad skorzystaniem tutaj https://bitbaypay.com/pl/produkty/bramka-platnosci z płatności krypto walutami na mojej stronie. To moze okazać się bardzo duży krok do przodu .
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: Oleczka »

Dbanie o rozwój firmy jest równie ważne, jak dbanie o jej wizerunek. Dlatego warto postarać się o specjalny certyfikat dla firmy http://laur-wiarygodnosci.eu/, dzięki któremu będzie ona bardziej wiarygodna i godna zaufania w oczach klientów.
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 122
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:21

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: Arkadiusz1 »

Normalna rzecz. Przecież jeśli Wasz sklep ma się rozwijać, to musicie w niego zainwestować. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i dowiedzieli się więcej na temat konkretnego systemu płatności, który jest preferowany przez klientów. To najlepszy wybór dla e-sklepów, pamiętajcie o tym.
Awatar użytkownika
SylwiaK
Posty: 128
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:31

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: SylwiaK »

W dzisiejszych czasach warto postawić na taką działalność jak tapicerstwo- na rynku brakuje takich osób,a sporo konsumentów decyduje się obecnie na meble na wymiar. W tym celu warto zakupić porządne narzędzia i materiały, które można nabyć między innymi tutaj https://sklep.kameleon.pro/ - jest spory wybór a także można zakupić wszystko w dobrych cenach
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 152
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:31

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: nosleep »

A ja sprzedam firmę, ponieważ nie chce już dłużej w takiej branży pracować. Zastanawiam się jak sprzedać więc swoją działalność? Może znacie jakąś firmę, która zajmuje się takimi kwestiami i może mnie nakierować? Która może mi pomóc przeprowadzić mnie przez wszystkie prawne też procedury etc.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 149
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: Lela »

Trzeba się zmieniać, byle by to była zmiana na dobre. My też musieliśmy zmienić siedzibę firmy, wraz z rozwojem potrzebowaliśmy więcej miejsca. Tu wiadomo, że taka przeprowadzka to nie jest nic prostego, trzeba tu uporać się z wieloma rzeczami i także też większymi maszynami. Do ich transportu trzeba już odpowiednich specjalistów z odpowiednim sprzętem. Tu myślę, że warto mieć w zanadrzu firmę http://inrel.pl/pl/ Proponują profesjonalną relokacje maszyn, dadzą sobie radę z wieloma wyzwaniami robiąc to bezpiecznie i terminowo.
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: mojafirma »

Jeśli planujemy rozwój takiego biznesu jak górnictwo morskie, warto skorzystać z pomocy firm takich jak Eversub. Firma zajmuje się nadzorem, kontrolą oraz doradztwem w zakresie wykonywania odwiertów oraz eksploatacji wydobycia na morzu czy oceanie. Firma ma realne kompetencje i duże doświadczenie w tym obszarze, to przyszłość górnictwa.
Awatar użytkownika
bzentrzystrzywysz69
Posty: 86
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:16

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: bzentrzystrzywysz69 »

Jeśli chodzi o meble do biura to na pewno oprócz tablic zakup porządną niszczarkę lub usługę niszczenia. Wierz mi że z czasem nazbiera się tyle dokumentów że nie nadążysz ich niszczyć. Zapoznaj się z ofertą tej firmy https://niszczeniedokumentow.eu/ i skorzystaj w razie potrzeby.
Awatar użytkownika
Hubertus
Posty: 114
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:26

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: Hubertus »

Rozwój firmy to przede wszystkim wdrażanie nowych rozwiązań. Jeśli nie wiecie jak usprawnić działanie swojej firmy to możecie zwrócić się po pomoc do specjalistów z firmy soflab https://soflab.pl/ . Oni zajmują się między innymi testami wydajnościowymi i technicznymi a także rozmaitymi testami bezpieczeństwa aplikacji. Firma oferuje współpracę zdalną, dzięki czemu nawet teraz bez problemu można skorzystać ich usług.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 43
Rejestracja: 13 maja 2020, 16:37

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: Ania »

Warto pomyśleć o certyfikatach potwierdzających najwyższą jakość produktu lub usług. W tym zakresie idealnie sprawdza się firma https://www.bureauveritas.pl/nasze-uslu ... i-audytowe która oferuje certyfikaty jakości sporządzone na podstawie wszystkich norm branżowych itd.
Awatar użytkownika
patka
Posty: 106
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: patka »

Musicie być otwarci na nowe rozwiązania, bo to naprawdę pomaga w dalszym rozwoju firmy. Warto tutaj wspomnieć o dostępie do chmury oblieczeniowej. I myślę, że oferta https://cloudferro.com/ w szczególny sposób was zainteresuje oraz oczywiście spełni wasze wymagania.
martuś

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: martuś »

Możesz zadbać np. o certyfikat ce jeśli w taki sposób chcesz rozwijać firmę i oferować klientom sprawdzone usługi. Moim zdaniem jak najbardziej warto stawiać na takie rozwiązania, bo uważam, że takie produkty mogą być lepiej postrzegane przez konsumentów.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 45
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:42

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: deborah »

Cześć wszystkim, teraz wszystko dzieje się w świecie Internetu, dlatego warto jest inwestować w solidną agencję która oferuje wsparcia. A Specjaliści prestashop pomagają przy obsłudze i rozwoju strony opartej o np. system CMS Prestashop. Ja korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i nie wyobrażam sobie z tego rezygnowac.
Nina Nośko

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: Nina Nośko »

W ostatnim czasie aby uniknąć spotkań stacjoarnych, właściciele firm decydują się na spotkania online, za pomocą komunikatorów biznesowych. Na stronie https://itwiz.pl/slack-vs-teams-ktory-k ... jej-firmy/ znaleźć informacje o tym jaki komunikator jest najlepszy. Popularny stał się Slack i Microsoft Teams.
syśka

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: syśka »

Właśnie w mojej firmie nie miałam możliwości by zatrudnić kolejną dodatkową osobę, która będzie zajmowała się płatnościami tak więc zdecydowałam się na system https://cashdirector.com/ , który okazał się po prostu niezawodny. Bardzo się cieszę, że na niego postawiłam, zarządzanie płatnościami mam z głowy
Zośka

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: Zośka »

Czy zastanawialiście się kiedyś nad wstąpieniem do policji? Ze swojej strony chciałbym Wam polecić bardzo interesujący portal - https://www.rekrutacja-do-policji.pl/te ... do-policji , na którym znajdziecie oficjalne pytania podane przez WSPol z opracowanymi odpowiedziami oraz liczne porady i informacje o testach.
Bubek

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: Bubek »

Sama prowadzę własny biznes i powoli zaczynam myśleć o jego rozwoju. Na początku jednak muszę skonsultować się z firmą, która mogłaby przeprowadzić pomiary elektryczne w moim biurze i słyszałam, że u Wasztan można liczyć na tego typu usługi. Dajcie mi znać, jeżeli kiedykolwiek z nimi współpracowaliście.
samata

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: samata »

Oczywiście, to zależy od rodzaju biznesu. W przypadku branży kosmetycznej warto rozważyć współpracę z producentem takim jak https://omegaplastics.pl/opakowania-kos ... producent/ , który oferuje konkurencyjne opakowania plastikowe.
pracownik

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: pracownik »

Podczas rozwoju firmy, często zatrudniamy nowych pracowników, wtedy właśnie okazuje się jak waży jest onboarding pracowników - https://www.gamfi.com/wiedza/ . To działania dopasowane do stanowiska pracy, na którym pojawił się nowy pracownik, ważną czynnością są narzędzia pracy, ich przekazanie, szkolenie z obsługi i odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości, nowej osoby.
syybn

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: syybn »

W każdej firmie przyda się na pewno analityk biznesowy - https://optimumbhp.pl/blog/buisness-ana ... -biznesowy . Analityk biznesowy w firmie jest odpowiedzialny za analizowanie danych biznesowych, takich jak wyniki finansowe, trendy rynkowe czy statystyki sprzedaży. Ich zadaniem jest interpretowanie tych danych w sposób zrozumiały dla różnych działów firmy i wykorzystanie ich do podejmowania strategicznych decyzji.
lizza

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: lizza »

Ja też otwieram swój biznes... A dokładnie planuję prowadzić badania laboratoryjne i powoli do tego nowego etapu się przygotowuję. A dokładnie planuję teraz kupić bagpipet, sprzęty laboratoryjne, szybkie testy i inne rzeczy u firmy Agrenta. Czas najwyższy w końcu swój lokal wyposażyć.
klaudiś

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: klaudiś »

No tak prowadząc biznes prawa jest tak, że o każdy aspekt trzeba zadbać. A to co na pewno jest ważne, to przepływ informacji, dlatego nawet mogą się wam przydać słupy ogłoszeniowe bydgoszcz , jakieś efektywne gabloty. Te zaś znajdziecie u firmy araBeska.
elisa

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: elisa »

Podstawą rozwoju jest odpowiednie zarządzanie przepływami pieniężnymi. Uważam, że gdy firmy napotykają trudności i nie mogą uzyskać dostępu do potrzebnej im płynności, usługi faktoringowe, takie jak Aforti Factor, są świetnym sposobem na wypełnienie luki. Z tego co wiem, rozwiązania faktoringowe mogą zapewnić stały dopływ gotówki, której firmy potrzebują.
zorro

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: zorro »

Jeśli prowadzisz e-sklep, wysyłka jest kluczem do sukcesu. Platforma zarządzania wysyłką to idealny sposób, aby poprawić skuteczność Twoich operacji. Dzięki temu będziesz mógł lepiej zarządzać procesami wysyłki i zapewnić wyższy poziom usług. Dowiedz się więcej na https://innoship.com/pl/jak-platforma-z ... -e-sklepu/.
tina88

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: tina88 »

Jak Wam się wydaje, czy obróbka skrawaniem jest kosztowna? Właśnie sprawdzam sobie takie rozwiązania i niewiele wiem. Dlatego może podpowiecie mi co nieco? Naprawdę będzie to dla mnie sensowne. Jednak sama się trochę obawiam to ogarniać. Może jednak to warto z Wami omawiać ?
procent

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: procent »

Jeśli prowadzisz biznes wymagający opakowań foliowych, to https://yanko.com.pl/ jest dobrą opcją do rozważenia. Na pewno warto zwrócić uwagę na ich szeroką ofertę toreb foliowych, papierowych i innych rodzajów opakowań. Uważam, że ich produkty są wysokiej jakości i trwałe.
Awatar użytkownika
patka
Posty: 106
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: patka »

Uważam, że warto postawić także na szybki dostęp do innych walut. Dzięki AFORTI Exchange jest to możliwe. Tym bardziej że swoim klientom oferują hurtowe ceny. Zapiszcie sobie na nich namiar.
olkaa

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: olkaa »

Niedawno natrafiłam na stronę internetową o adresie https://www.ekofit.pl/ . Strona ta oferuje różnorodne i wartościowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP). Co istotne, jest to doskonałe źródło wiedzy, które pozwala zdobyć obszerną wiedzę na ten temat.
Styś55

Re: Rozwój swojej firmy

Post autor: Styś55 »

Nie wiem czy zgodzicie się ze mną w tym temacie ale twierdzę ,że psycholog w biznesie może naprowadzić nasze wysiłki na właściwe tory. Każdy z nas ma jakieś mocne strony, czasami niestety nie jesteśmy nawet tego świadomi. Właśnie taka osoba jak psycholog biznesowy w tym wypadku w osobie Pani Iwony Firmanty jest w stanie nam to uświadomić i spowodować ,że pewniej będziemy stąpać w biznesie.
ODPOWIEDZ