Reklama dla firmy

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 44
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:36

Reklama dla firmy

Post autor: Angela »

Przede wszystkim warto zainwestować w dobre materiały reklamowe. Co jakiś czas dobrym pomysłem jest także wyjazd na targi branżowe, na których można pozyskać klientów. Materiały reklamowe oraz profesjonalne stoiska targowe oferuje firma Retio https://www.retio.pl . Z nimi reklamowanie swojej firmy jest proste i skuteczne.
Awatar użytkownika
Suprasia
Posty: 27
Rejestracja: 26 lut 2019, 13:28

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Suprasia »

Szczerze przyznam, że przydałby mi się taki wyjazd, ale najpierw chcę nawiązać kontakt z tą drukarnią internetową https://web-to-print.pl/ulotki . Mają w ofercie tanie ulotki, dzięki którym mogłabym skutecznie wypromować swój biznes. W taki sposób można naprawdę trafić do wielu osób, które byłyby zainteresowane produktami mojej firmy. Jeśli nie spróbuję to się nie dowiem :)
Awatar użytkownika
uzumaki
Posty: 56
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:54

Re: Reklama dla firmy

Post autor: uzumaki »

Reklama to nie wszystko, najpierw warto pomyśleć o stronie www bez tego nie ma szans na dobra pozycję. Najlepiej to jest zdecydowac się na agencję która wykonuje kompleksowo i solidnie strony, ja jedynie od siebie moge polecić ci zapoznanie się z cennikiem i ofertą tej agencji https://360-web.pl/strona-internetowa-cena/ . My już skorzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.
Awatar użytkownika
likuda
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

Re: Reklama dla firmy

Post autor: likuda »

Reklama to podstawa, owszem. Z tym że samo prowadzenie działań marketingowych jeszcze nie gwarantuje sukcesu, trzeba weryfikować prowadzone działania (czy to agencyjne czy samodzielnie). W tym celu prowadzi się audyt i tutaj http://ammf.pl/ możecie sobie o nim poczytać. Dzięki optymalizacji działań można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i uzyskać lepsze efekty
Awatar użytkownika
Vagabond
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 13:43

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Vagabond »

Może się zdecyduję na to, bo wygląda solidnie. Takie jest zdanie wielu osób.
A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei. Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Oleczka »

Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdza się reklama zewnętrzna, zwłaszcza na ulicach dużych miast. Na stronie https://superdrukowanie.pl/110-montaz-r ... ie-wroclaw możecie zapoznać się z ofertą firmy, która proponuje taki montaż i wyklejanie reklam za całkiem nieduże pieniądze :) Polecam ;)
Awatar użytkownika
adamo
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:12

Re: Reklama dla firmy

Post autor: adamo »

Szukaj informacji pod tym kątem w przeglądarce. Na pewno coś znajdziesz w taki sposób.
Gdy jesteś bezpieczny we własnym domu, marzysz o przygodzie, gdy przeżywasz przygody, marzysz, by czuć się bezpiecznie w domu.
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Reklama dla firmy

Post autor: oja »

Ważny etap strategi marketingowej, to określenie budżetu promocyjnego kampanii. Budżet powinien uwzględniać takie zmienne, jak wielkość i rozległość rynku docelowego, zamierzone cele promocji, specyfikę promowanego produktu, sytuację na rynku pod względem konkurentów. Tutaj https://push-ad.com/pl/blog/jak-tworzyc ... ketingowe/ znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 106
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:16

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Matylda »

Skuteczna reklama pozwala szybko pozyskać klientów, a to bardzo istotne. Ja mogę polecić firmę PRO-KOMP, z której sama skorzystałam i byłam bardzo zadowolona z efektów. Reklama zewnętrzna którą przygotowali sprawdziła się doskonale.
Awatar użytkownika
andago
Posty: 104
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:42

Re: Reklama dla firmy

Post autor: andago »

Sposobów na reklamę jest dużo, tylko pytanie który z nich jest najbardziej skuteczny? Zastanawiam się nad różnymi działaniami. To, że warto do katalogów takich jak http://www.cindi.org.pl dodawać firmowe wizytówki to wiem, ale co jeszcze powinienem zrobić? Jakaś kampania marketingowa w Social Media czy co polecacie?
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 38
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:34

Re: Reklama dla firmy

Post autor: disaja »

A jak czujesz, co się najbardziej sprawdzi? Po tym, co działo się na przełomie marca i kwietnia w Polsce, jak mogę powiedzieć, że forma promocji, jaką Exposite proponuje, jak najbardziej się sprawdzi. To standy, displaye, gazetki promujące w plastikowej oprawie i wiele, wiele innych. Ci, którzy zainwestowali w materiały POS. odnieśli sukces.
Awatar użytkownika
Hubertus
Posty: 114
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:26

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Hubertus »

Reklama firmy tonie tylko reklama towarów czy usług, ale także zaprezentowanie swojej firmy w dobrym świetle jako pracodawca. Jak to zrobić, by zachęcić potencjalnych pracowników do nawiązania z nami współpracy dowiecie się z artykułu https://talentplace.pl/blog/dla-pracoda ... e-kierowac . Zobaczcie, czym kierować się przy tworzeniu świadomości swojej marki na rynku.
Łukasz125

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Łukasz125 »

Kampanie w social mediach to przede wszystkim kampanie oparte na kliencie i jego potrzebach. JEżeli szukasz firmy, która zajmie się kompleksowo marketingiem w sieci, ale także zadba o wizerunek Twojej firmy - skontaktuj się z ekspertami z Nakatomi Polska.

https://nakatomi.pl/

andago pisze: ↑16 sie 2020, 10:22 Sposobów na reklamę jest dużo, tylko pytanie który z nich jest najbardziej skuteczny? Zastanawiam się nad różnymi działaniami. To, że warto do katalogów takich jak http://www.cindi.org.pl dodawać firmowe wizytówki to wiem, ale co jeszcze powinienem zrobić? Jakaś kampania marketingowa w Social Media czy co polecacie?
Awatar użytkownika
expo8992
Posty: 53
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:47

Re: Reklama dla firmy

Post autor: expo8992 »

Uważam, że odpowiednie mogą być też wizytówki, więc polecam rozejrzeć się za jakąś fajną propozycją. Bezpośrednio na stronie https://mgr.edu.pl/wizytowki-jakie-wybr ... ojektowac/ możecie sprawdzić sobie, jakie wizytówki są polecane i na co przy wyborze zwrócić uwagę.
ODPOWIEDZ