piec

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
Ólga

piec

Post autor: Ólga »

Hej, powiedzcie mi gdzie zamawiacie zaopatrzenie do restauracji i sklepu ? Mam restauracje po remoncie i bedę chciała niektóre rzeczy wziąć i pozamawiać nowe. Moje pytanie, gdzie zamwiacie piece konwekcyjne czy urządzenia chłodnice ? Bo sporo rzeczy widziałam tutaj
link
kocioł43

Re: piec

Post autor: kocioł43 »

Zobaczcie koniecznie sobie na sklep w którym możesz kupić piec na ekogroszek albo piec z podajnikiem osobno podajnik też można kupić piec z podajnikiem według mnie jest on najlepszy w swojej branży. Dzięki wysokiej jakości produktów i dodatkowo bardzo pomocnej obsłudze mogą poszczycicć się wysoką oceną konsumentów. Ja osobiście polecam zapoznanie się z produktami.
vanda

Re: piec

Post autor: vanda »

kocioł43 pisze: 02 kwie 2021, 16:08 Zobaczcie koniecznie sobie na sklep w którym możesz kupić piec na ekogroszek albo piec z podajnikiem osobno podajnik też można kupić piec z podajnikiem według mnie jest on najlepszy w swojej branży. Dzięki wysokiej jakości produktów i dodatkowo bardzo pomocnej obsłudze mogą poszczycicć się wysoką oceną konsumentów. Ja osobiście polecam zapoznanie się z produktami.
Tak, to świetna alternatywa dla wspominanych we wpisach pomp ciepła. Ja również o czymś takim myślę i powiem wam, że wstępnie zerkam też, jaka może być instalacje centralnego ogrzewania Rzeszów . Nie, żebym się na coś kierowała innego, ale jednak, muszę mieć pewność, co wybrać. Może wy również mi coś pomożecie?
anetaaa

Re: piec

Post autor: anetaaa »

Dla mnie w kwestii ogrzewania mam to do siebie, że nie będę miała kompleksowego podejścia, no bo wiadomo, wszystko ma swoje granice. Ale jednak staram się maksymalnie wszystko powiązać i sprawdzam coś takiego jak pompa ciepła . No wiecie, to naprawdę nowoczesny sposób ogrzewania domu.
ODPOWIEDZ