Naprawa balkonów

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 122
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:21

Naprawa balkonów

Post autor: Arkadiusz1 »

Musicie bardzo ostrożnie podchodzić do tematów związanych z zabezpieczaniem obiektów, szczególnie tych mieszkalnych. Na przykładzie firm http://proizol.pl/ świetnie widać, że jesteście w stanie o wiele rozsądniej podejść do tematu takich napraw. Pomyślcie nad tym.
płomyk

Re: Naprawa balkonów

Post autor: płomyk »

Ja chciałbym zabezpieczyć balkon w kamienicy zabudową, która byłaby zdejmowana ale i skutecznie chroniła (gdy będzie zamknięta) przed mrozem, opadami i przedostawaniem się smogu. Dobrze aby też miała właściwości redukujące hałas. Co myślicie o zabudowach z hartowanego szkła? Na stronce https://szklanorama.pl/ czytałem, że bezramowe systemy szklane posiadają właśnie zalety na których najbardziej mi zależy. Co do walorów estetycznych też nie mam zastrzeżeń. Warto zainwestować w coś takiego?
barił

Re: Naprawa balkonów

Post autor: barił »

Naprawialiśmy 2 miesiąc temu, no i teraz już go ogarniamy i zagospodarowujemy, bo w końcu możemy :). Co do zagospodarowania, to oglądaliśmy różne inspiracje, no i sporo o tym czytaliśmy, np. tu: https://budownictwo.pl/artykul/jak-urza ... oku-144597 - tu jest wszystko fajnie opisane.
ODPOWIEDZ