jaka reklama dla nowej firmy?

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
Awatar użytkownika
crejzo
Posty: 109
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

jaka reklama dla nowej firmy?

Post autor: crejzo »

niedawno założyłam firmę, która zajmuje się sprzedażą w internecie i zastanawiam się jak mogłabym ją reklamować. macie może jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
likuda
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

Re: jaka reklama dla nowej firmy?

Post autor: likuda »

Musisz dobrze przemyśleć kwestie marketingowe i wdrożyć działania jak najszybciej, bo w innym wypadku firma nie będzie się dobrze rozwijać. Możesz poczytać na http://adrenalinemd.pl/ o różnych dostępnych narzędziach marketingowych jakie są stosowane przy reklamie internetowej, jednak miej na uwadze, że nie każde narzędzie jest dobre do realizacji każdego celu. Zdecydowanie najlepiej byłoby gdybyś przedyskutowała sprawę z agencją reklamową
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: jaka reklama dla nowej firmy?

Post autor: Oleczka »

A może warto byłoby się wybrać na jakieś targi branżowe, na których będziecie mogli zaprezentować swoje produkty lub usługi? Żeby przyciągnąć potencjalnych klientów, trzeba będzie zadbać o wyjątkowy wygląd stoiska na takich targach. Firma https://www.retio.pl oferuje wysokiej jakości systemy wystawiennicze na targi, które na pewno Wam w takiej prezentacji pomogą. Polecam więc się z nimi skontaktować ;)
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 149
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: jaka reklama dla nowej firmy?

Post autor: Lela »

Nie tylko warto skupiać się na reklamie online. Według mnie reklama stacjonarna to także bardzo dobry pomysł. Zerknijcie sobie tu na stronkę https://papilioagency.com/blog-wpis/hos ... -katowice/ W tym miejscu będziecie mogli liczyć na hotessy i modelki na różne akcje promocyjne, w tym na targi, konferencje.
ODPOWIEDZ