Ekologia w domu

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
annuis

Ekologia w domu

Post autor: annuis »

Cześć, jeśli mowa o ekologii w domu, to nad czym myślicie? Jakie rozwiązania są dla Was? Jestem ciekawa, co mi powiecie, bo dla mnie to jest naprawdę sensowne. I jeśli mowa o tym, co się dzieje, to warto powiedzieć, że w moim przekonaniu rekuperacja jest czymś ważnym. Bez tego nie da się nic zrobić. Co wy na to?
wisiorek

Re: Ekologia w domu

Post autor: wisiorek »

W poszukiwaniu firmy z dokumentowanym doświadczeniem w wydawaniu pozwoleń i licencji związanych z jakością wody trafiłem na stronę internetową https://www.ekomeritum.pl/decyzja-srodowiskowa/. Ich oferta wydaje się być bardzo rozsądna.
gohan

Re: Ekologia w domu

Post autor: gohan »

Jeśli chodzi o elektryczne odpady, to skutecznie zutylizujecie je u tej firmy: https://mb-group.pl/ . Między innymi zajmują się przetwarzaniem zużytego sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego. Wykonują również doradztwo środowiskowe, w tym pełne raportowanie BDO.
figus

Re: Ekologia w domu

Post autor: figus »

Jeśli masz pytania dotyczące recyklingu e-odpadów, warto odwiedzić stronę https://odbiorydomowe.pl/. Specjalizują się głównie w profesjonalnym odbieraniu e-odpadów w Warszawie, dlatego warto zapoznać się z ich ofertą. Jestem przekonany/przekonana, że ich usługi spełnią Twoje oczekiwania.
ODPOWIEDZ