Dotrzeć do klienta

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 44
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:36

Dotrzeć do klienta

Post autor: Angela »

Najlepiej postawić na zintegrowaną koncepcję wizualną. Od samego stoiska wystawienniczego, po najdrobniejsze dodatki. Jest na rynku firma RETIO, która ma w ofercie takie kompletne stoiska wystawiennicze. Tutaj https://www.retio.pl masz ich ofertę. Mają bardzo konkurencyjne ceny. Do tego darmową dostawę na terenie Polski. Myślę, że będzie to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
likuda
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

Re: Dotrzeć do klienta

Post autor: likuda »

Nie jest łatwo odpowiedzieć na to pytanie. Oczywiście konieczna jest odpowiednia strategia marketingowa i dobór odpowiednich narzędzi... może tutaj na tej stronie http://adrenalinemd.pl/ znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, jest wiele ciekawych artykułów na temat reklamy w sieci, ale nie tylko.
Awatar użytkownika
Vagabond
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 13:43

Re: Dotrzeć do klienta

Post autor: Vagabond »

W zupełności zgadzam się z tym co piszecie. Macie tutaj rację.
A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei. Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec.
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 89
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: Dotrzeć do klienta

Post autor: porzeczka »

Można też założyć sklep internetowy http://www.krakowit.pl/index.php/Pozost ... zowe,.html i dzięki niemu łatwiej dotrzeć do klienta. Na rynku istnieje wiele rozwiązań, które umożliwiają prowadzenie sprzedaży w sieci i uważam że warto z nich korzystać bo teraz kupowanie online jest bardzo popularne.
Awatar użytkownika
krzisek2
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 18:33

Re: Dotrzeć do klienta

Post autor: krzisek2 »

Przygotowujesz odpowiedni plan marketingowy w którym analizuje grupy klientów o metody, które mogą być skuteczne w promocji. Jeśli posiadasz system crm to on pomaga zbierać niektóre dane o stałych klientach.
Awatar użytkownika
pracuś
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 19:34

Re: Dotrzeć do klienta

Post autor: pracuś »

Aby dotrzeć do klienta to przede wszystkim sami musimy być dobrymi szefami. Bo jeśli nie potrafimy tak do końca dotrzeć do swojego pracownika to jak to mamy zrobić jeśli chodzi o klienta. Wiadomo,że nie każdy rodzi się przywódcą. Ale na szczęście pewnych cech czy zachowań możemy się nauczyć. Bardzo fajnie opisane jest to na http://www.strategiedlabiznesu.pl/rozwi ... przywodca/. Dobrze prosperująca firma to dobry szef, ale i także pracownicy który tworzą tę firmę
Awatar użytkownika
Ender
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 12:23

Re: Dotrzeć do klienta

Post autor: Ender »

Nie wiem gdzie możesz się skutecznie doradzić. Ja niestety niezbyt Ci tutaj pomogę.
Pozostawmy piękne kobiety mężczyznom bez wyobraźni.
zamen
Posty: 76
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:52

Re: Dotrzeć do klienta

Post autor: zamen »

Reklama to bardzo ważna jest i warto znaleźć sposób, żeby do jak największej liczby klientów dotrzeć. Marketing szeptany jest teraz popularny i daje możliwości dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Generalnie warto stawiać na marketing internetowy. Dużo w temacie to też na http://socialon.pl/ możecie się dowiedzieć. Ja z dużym zainteresowaniem czytałem tego bloga, przydatna wiedza.
Awatar użytkownika
bigoja
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:49

Re: Dotrzeć do klienta

Post autor: bigoja »

Moim zdaniem glowna opcja trafiania do klienta jest jednak internet wiec bardzo wazna jest wizytowka sieciowa i profile spolecznosciowe - zajrzyj sobie koniecznie na taka opcje jak http://zakladanie-stron-www.pl/ - oni daja naprawde gwarancje, ze wszystko bedzie jak nalezy, taki audyt powinien byc koniecznoscia w kazdej kampanii marketingowej
ODPOWIEDZ