Certyfikacja ISO

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
Awatar użytkownika
SylwiaK
Posty: 128
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:31

Certyfikacja ISO

Post autor: SylwiaK »

jeśli decydujecie sie na prowadzenie własnej działalności gospodarczej to warto zainteresować się kwestią certyfikacji. Najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy w zakresie wdrożenia certyfikatów ISO w zakresie BHP, środowiska, czy wysokiej jakości.Godną polecenia jest firma Adees http://www.adees.net/ ze względu na indywidualne podejście do konkretnych potrzeb firmy, w zależności od jej profilu. Cała usługa przeprowadzana jest zgodnie z postawionymi wymaganiami,dlatego sądzę ,ze warto skorzystać z takich usług certyfikacji
Awatar użytkownika
pracuś
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 19:34

Re: Certyfikacja ISO

Post autor: pracuś »

Także uważam, że taka certyfikacja ISO we firmie jest bardzo ważna gdyż dzięki temu będziemy mieli pewność, że my i nasi pracownicy jesteśmy bezpieczni. Ale na prawidłowe funkcjonowanie firmy ma wpływ jeszcze wiele innych współczynników. My zastanawiamy się nad tym czy wdrożenia systemu erp pozwoli nam na znalezienie naszych błędów systemowych i nie tylko
adżela

Re: Certyfikacja ISO

Post autor: adżela »

To dotyczy produktów? Wybaczcie, ale na tym to ja się kompletnie nie znam, tak samo jak na systemach sap i erp a jednak... Dokumentacja elektroniczna jest do wprowadzenia u nas i wychodzi na to, że to jednak ja będę musiała zrobić. No, kompletnie nie wiem, jak z tym podziałać, a pomocy znikąd. No masakra, ja wam powiem.
Awatar użytkownika
likuda
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

Re: Certyfikacja ISO

Post autor: likuda »

Zgadzam się z Wami, certyfikacja ISO w firmie przynosi wiele korzyści, nie tylko wpływa na poprawienie funkcjonalności, ale także wpływa na prestiż. Nasza firma zajmuje się produkcją żywności i niedawno wdrożyliśmy procedury ISO 22000, czym zajęli się specjaliści
z Pakuła Consulting . Tutejsi konsultanci posiadają uprawnienia audytorów ISO 22000 oraz wykształcenie kierunkowe w zakresie technologii żywności.
ODPOWIEDZ