Biznes plan

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
Naliś

Biznes plan

Post autor: Naliś »

Mam zamiar w najbliższym czasie przygotować biznes plan. Wiem, co powinien posiadać, jak powinien wyglądać prawidłowy biznes plan, ale mimo wszystko zastanawiam się czy nie skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy konsultingowej w tym zakresie. Co myślicie?
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: Biznes plan

Post autor: mojafirma »

Znajomy tworzył biznes plan i potrzebował dobre urządzenia do wyrównywania ciśnienia wody na produkcji. Wybór padł na zestaw hydroforowy firmy Bartosz , to producent a bardzo doświadczeniem. Wdraża takie układy już od wielu lat, zarówno w zakładach produkcyjnych jak i komunalnych. To również bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Awatar użytkownika
pikachuu
Posty: 34
Rejestracja: 07 sie 2019, 14:49

Re: Biznes plan

Post autor: pikachuu »

Już na samym początku jak planuje się biznes itd to warto sobie wziąć pod uwagę i zadbać o to by w firmie był system do monitoringu płatności. My korzystamy z tego https://monpay.pl/ Dodatkowym plusem jest to że jest połączony z Biurem Informacji Gospodarczej KIDT
Graśko Tobis

Re: Biznes plan

Post autor: Graśko Tobis »

Bardzo dużo ciekawych informacji o firmie i o planach oszczędzania można dowiedzieć się ze strony https://generali-investments.pl/content ... zczedzania. Można tam znaleźć informacje o regularnym oszczędzaniu w funduszach inwestycyjnych. Tego typu plany powinno się dobierać według potrzeb.
ODPOWIEDZ