Biuro tłumaczeń

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
Awatar użytkownika
Mufasa
Posty: 41
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:36

Biuro tłumaczeń

Post autor: Mufasa »

macie moze jakieś sprawdzone biuro tłumaczeń warszawa które w miare szybko przetłumaczyło by kilka ważnych dla mnie dokumentów ?
Awatar użytkownika
katia
Posty: 64
Rejestracja: 31 maja 2019, 23:02

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: katia »

Można też zerknąć sobie na ofertę tego biura tłumaczeń https://tlumaczenia.lodz.pl . Oferuje nie tylko tradycyjny, pisemny przekład dokumentów, ale również tłumaczenia ustne. Takie rozwiązanie jest przydatne w urzędach, podczas ceremonii ślubnych czy u notariusza, gdy kupuje się nieruchomość. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.
Awatar użytkownika
bzentrzystrzywysz69
Posty: 101
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:16

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: bzentrzystrzywysz69 »

Wszystko zależy od tego jakie konkretnie tłumaczenia potrzebujecie. Tutaj http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia jest namiar na biuro, które oferuje nie tylko tłumaczenia ustne, ale także pisemne. Ich zakres usług jest szeroki. Na stronie znajdziecie gdzieś blog, gdzie jest wiele ciekawych informacji i porad. Warto sobie tam zaglądać.
Awatar użytkownika
patka
Posty: 124
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: patka »

Zależy co chcesz przetłumaczyć. Jeśli jakieś skomplikowane tłumaczenia, to lepiej pójść do sprawdzonego biura tłumaczeń. Ze swojej strony mogę oczywiście polecić https://turbotlumaczenia.pl/ Korzystam z ich usług już od dłuższego czasu i wszystko jest jak najbardziej w porządku.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 149
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Lela »

Sprawdźcie sobie też co proponuje firma http://www.sct-tlumaczenia.pl Jeżeli będziecie potrzebować specjalistów od różnego rodzaju tłumaczeń to na pewno w tym miejscu znajdziecie niezbędną wam pomoc. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą na tłumaczenia medyczne, przysięgłe, techniczne i wiele innych
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Oleczka »

A może zamiast korzystać z usług takiego biura lepiej byłoby samemu zrobić sobie kurs językowy i tłumaczyć sobie wszystko, co potrzebne? Widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ansowanych, że Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje nawet kursy językowe dla zaawansowanych. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Matrion »

Takich firm nie brakuje i też co fajniejsze to też nie trzeba wcale szukać pomocy stacjonarnie. Tłumacze przecież mogą pracować zdalnie i też tak załatwicie niezbędne wam tłumaczenia. Jest to wygodne i też oczywiście bardzo bezpiecznie. Mnie interesowało tłumaczenie dokumentów na niemiecki i właśnie znalazłam pomoc przez internet.
Maryśka

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Maryśka »

Także korzystam z biura tłumaczeń online https://www.mtr24.pl/branze/tlumaczenia ... konomiczne natomiast tłumacze dokumenty finansowe na języki takie jak angielski, niemiecki, ukraiński. Posiadają biuro w Warszawie i tam bez problemu mogę odebrać przysięgłe dokumenty a lokalizacja jest dla mnie wygodna, dlatego zdecydowałam się na współpracę.
Waluś

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Waluś »

Z całą pewnością samo już korzystanie z usług biura tłumaczeń świadczy przede wszystkim o naszej dojrzałości. W międzyczasie ja także chciałbym każdego zachęcić do zapoznania się z tekstem https://turbotlumaczenia.pl/blog/lokali ... rzebujesz/ gdzie bardzo dokładnie opisano to jak lokalizacja językowa wpływa na samo tłumaczenie.
ODPOWIEDZ