Apteki internetowe

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 122
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:21

Apteki internetowe

Post autor: Arkadiusz1 »

Jeśli cenicie sobie zakupy internetowe, to powinniście na pewno zajrzeć do https://www.apteka-leki.pl/ i samemu przekonać się o tym, w jaki sposób będziecie w stanie zamawiać leki i witaminy poprzez sieć. To bardzo wygodna opcja, powinniście mieć to na uwadze.
Awatar użytkownika
Alice
Posty: 28
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:11

Re: Apteki internetowe

Post autor: Alice »

Dopiero teraz zaczęłam doceniać zakupy w sklepach internetowych. Szczególnie apteki, bo wiadomo, że leki trzeba przyjmować systematycznie. Zaraz sprawdzę czy mają na stanie lek Calperos https://calperos.pl/calperos-lek-otc, który jest istotny w profilaktyce osteoporozy. Samą dietą nie dam rady uzupełnić potrzebnych witamin. Teraz mało wychodzimy na słońce, więc pewnie będę musiała jeszcze dokupić witaminę D3.
Awatar użytkownika
Mirabelka
Posty: 14
Rejestracja: 01 gru 2019, 23:15

Re: Apteki internetowe

Post autor: Mirabelka »

Jeśli szukacie witaminy D3, to możecie ją zamówić tutaj https://evita.sklep.pl/pl/p/Witamina-D3 ... n/23116659 . To sprawdzony sklep z suplementami i lekami. Dodam, że opakowanie to jest wydajne. Po zimie, a zwłaszcza w czasie pandemii powinniśmy przyjmować tę witaminę, bo wspiera odporność. Dodatkowo witamina K2 ma pozytywny wpływ na kości.
ODPOWIEDZ