Strona 1 z 1

jak zadbać o zdrowie seniora

: 05 paź 2023, 13:38
autor: abii
Jak zadbać o zdrowie starszej osoby? Znacie jakąś dobrą żywność typu nutridrinki? Coś co by wzbogaciło dietę tej osoby. Drugie pytanie gdzie kupujecie takie produkty?

Re: jak zadbać o zdrowie seniora

: 20 paź 2023, 18:01
autor: elizza
wiem, że w doz na pewno jest wybór takich produktów, ja tam już parę razy kupowałam, farmaceutki w aptece na pewno pomogą ci wybrać odpowiednie produkty dopasowane do potrzeb

Re: jak zadbać o zdrowie seniora

: 22 paź 2023, 12:11
autor: Zena
Ja też kupuję w doz nutidrinki, przede wszystkim są w dobrej cenie, bo gdzie indziej nie mogłabym chyba sobie pozwolić za często na taki zakup. No ale też po drugie - te nutridrinki mają bardzo wartościowe składy, ja kupuję Fresubin, ale mają spory wybór różnych.

Re: jak zadbać o zdrowie seniora

: 25 paź 2023, 19:20
autor: abii
dzięki dziewczyny za porady, byłam w doz, kupiłam kilka różnych nutridrinków i testujemy, wszystko jest w porządku, duży wybór tam mają takiej żywnosci i ceny w sumie też ok

Re: jak zadbać o zdrowie seniora

: 30 paź 2023, 20:20
autor: lupka
Zgadzam się, faktycznie w DOZie jest bardzo duży wybór nutridrinków, różne rodzaje i smaki więc można wybrać co kto potrzebuje, a ceny też mają super, szczególnie stacjonarnie.

Re: jak zadbać o zdrowie seniora

: 30 paź 2023, 20:45
autor: marysiac
A na co się zdecydowaliście? Jakie nutridrinki? My kupujemy dziadkowi Diben, bardzo dobrze nam się sprawdza, w DOZie stacjonarnie wychodzi zdecydowanie najtaniej.

Re: jak zadbać o zdrowie seniora

: 30 paź 2023, 21:05
autor: gwiazdka
My akurat kupujemy Diben dla dziadka, bardzo dobrze mu się sprawdza, zastępujemy nim kolacja, w DOZie te nutridrinki wychodzą najlepiej cenowo, kupujemy stacjonarnie.

Re: jak zadbać o zdrowie seniora

: 22 sty 2024, 8:30
autor: patka
Ja szukam właśnie dla dziadka miejsca, w którym oferują usuwanie hemoroidów Dobre opinie udalo mi się póki co znaleźć od WilMed - czy ktos z was, zna tę klinikę?

Re: jak zadbać o zdrowie seniora

: 06 mar 2024, 11:51
autor: aneczka
A może medytacja? Słyszałam o tym, że ma ona bardzo dobry wpływ na cały organizm człowieka. Zresztą także na tej stronie https://pomedytuj.pl/​​​​​​​ można znaleźć wiele ciekawostek na ten temat. Warto sobie poczytać.

Re: jak zadbać o zdrowie seniora

: 20 mar 2024, 15:25
autor: mario
Jeśli rozważasz udział w badaniu klinicznym i szukasz renomowanej placówki, warto zapoznać się z ofertami m.in. od clinicalbs.com. Działają oni w tej dziedzinie od dawna i posiadają bogate doświadczenie. Proponują badania z obszaru neurologii, psychiatrii, dermatologii i wielu innych dziedzin. Skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Re: jak zadbać o zdrowie seniora

: 22 maja 2024, 15:30
autor: kimber
Jeśli dotknęły was jakiekolwiek choroby oczu i chcecie im zaradzić, to pod tym adresem https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/choroby-oczu znajdziecie masę artykułów na temat przyczyn, objawów i zwalczania chorób oczu. Na ich stronie zakupicie również soczewki kontaktowe na większość dolegliwości.

Re: jak zadbać o zdrowie seniora

: 25 maja 2024, 12:49
autor: dafne
Znana i ceniona placówka medyczna, która specjalizuje się w terapii chorób onkologicznych to onkolmed.pl . Klinika oferuje kompleksową opiekę począwszy od diagnozy, poprzez terapię, aż po rehabilitację i opiekę paliatywną. Dzięki wysokim standardom medycznym i profesjonalnemu podejściu do pacjenta, Onkolmed dąży do zapewnienia skutecznej i wszechstronnej pomocy wszystkim osobom dotkniętym chorobami nowotworowymi.