Strona 1 z 1

samochód

: 27 paź 2021, 9:33
autor: gość
Mój samochód jest jeszcze w bardzo dobrym stanie, więc absolutnie nie mam w planach nic wymieniać, oprócz kilku części, które mój mąż znajdzie i kupi tutaj https://aparts.pl/czesci/dacia,1-00139.aspx Mają tam odpowiednie ceny, więc naprawa samochodu dzięki temu naprawdę nie będzie kosztowna.

Re: samochód

: 27 paź 2021, 13:29
autor: kranka
U mnie samochód na szczęście też się dobrze trzyma. W sumie to jeszcze nie jest taki stary, a dobrze mi się nim jeździ i mam nadzieję ż jeszcze przez wiele lat mi posłuży. Dbam o niego jak potrafię, nie tylko pojawiam się na myjni ale też w weekend czyszczę go zarówno w środku jak i na zewnątrz. Pomagają mi w tym kosmetyki Jak przygotować samochód na wiosnę które jak się okazało zdecydowanie warto było kupić.

Re: samochód

: 30 paź 2021, 18:07
autor: Oleczka
A czy ktoś z Was ma może samochód terenowy? Jeśli tak, to gdzie kupujecie do niego części? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/379-dystanse-kol-do-terenowek, że można w tym sklepie niedrogo zamówić między innymi dystanse kół do takich samochodów.

Re: samochód

: 03 lis 2021, 13:31
autor: Nonić
W przypadku kosmetyków samochodowych, które specjalizują się w branży samochodów używanych, można znaleźć wiele ciekawych i interesujących ofert dla wielu fajnych osób, które poszukują indywidualnych rozwiązań związanych z pielęgnacją auta. Na pewno da się fajnie różne rzeczy rozwiązać. Trzeba tylko monitorować aktualne oferty, bo jest ich sporo i mogą być atrakcyjne dla części użytkowników. Generalnie takie sklepy internetowe bardzo fajnie działają i mają szansę stać się atrakcyjne jeśli mówimy o konkretnych zakupach.

Re: samochód

: 08 lis 2021, 9:41
autor: Scissorhands
Gdy kupujemy samochód to należy sprawdzić czy każda jego część jest w odpowiednim stanie, bo jeśli tak nie jest to samochód nie przejdzie przeglądu i nie będziemy mogli z niego korzystać. Jeśli katalizator nadaje się jedynie na skup katalizatorów Kraków, to warto dwa razy rozważyć zakup takiego samochodu. Powodem tego jest to że katalizator kosztuje sporą sumę pieniędzy, co dla wielu jest priorytetową kwestią przy wyborze samochodu. A jeśli nie chcemy się bawić w jego naprawę to najlepiej zrezygnować z zakupu.

Re: samochód

: 21 gru 2021, 6:23
autor: wikk
My mieliśmy stłuczkę, samochód trochę ucierpiał, ale mała naprawa wystarczyła, by wrócił do swojego stanu sprzed stłuczki. Nie chcieliśmy jednak kończyć na tym etapie, zdecydowaliśmy się również skorzystać z innych, oprócz naprawczych, usług warsztatu S-PLUS https://s-plus.pl/kontakt/ we Wrocławiu, zajęli się oni także autodetailingiem. Cenowo wyszło to korzystnie, samochód nigdy lepiej nie wyglądał, jesteśmy zadowoleni z jakości usług pracujących tam fachowców, polecam ich serdecznie.

Re: samochód

: 31 mar 2023, 12:29
autor: ofelka
Gdybyscie szukali jakiegos samochodu uzywanego w dobrym stanie, to ja moge z czystym sumieniem polecic Inter Welm. Sama od nich kupowałam :) obsluga super, bardzo pomagaja i nie naciskaja na kupno