Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
kolorowo
Posty: 44
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:47

Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: kolorowo »

Myślę, że zbieranie znaczków jest ciekawe. Jest ich naprawdę dużo i wiedzą o tym wszyscy kolekcjonerzy. Znaczki są podzielone tematycznie i naprawdę jest ich bardzo dużo. Ciekawą ofertę znalazłam tu: www.znaczkopol.pl Myślę, że warto dowiedzieć się więcej na temat tej oferty. A Wy jakie macie hobby?
zamen
Posty: 76
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:52

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: zamen »

Hobby ciekawe, zbierałem znaczki jak byłem nastolatkiem. Całą kolekcję chrześniakowi oddałem. Teraz jak mam trochę czasu to wolę po prostu odpocząć. Pracuję fizycznie, więc często to już mi się nic po prostu nie chce. Jedne to kanapa i pilot, korzystam też ze strefy ABO na vod.tvp. Chociaż mam co oglądać, bo w tv skacze się po kanałach czasem i nic akurat mnie nie zainteresuje. A tu mam wybór. A z resztą można zbierać znaczki i filmy oglądać :)
Awatar użytkownika
bzentrzystrzywysz69
Posty: 103
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:16

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: bzentrzystrzywysz69 »

Ja również należę do grona kolekcjonerów, ale nie zbieram nic dziwacznego. Zajmuję się bowiem zbieraniem monet Numizmatyka to moja pasja już od wielu lat Najbardziej lubię monety z motywami historycznymi, na przykład przedstawiające różne bitwy itp. Zawsze szukam perełek na https://www.skarbnicanarodowa.pl/opinie , czyli w sklepie dla numizmatyków. Mają tam bardzo duży wybór, więc nie mam problemu ze znalezieniem okazów, których jeszcze nie posiadam w swojej kolekcji
ODPOWIEDZ