Zajęcia fitness w Krakowie

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Tomson
Posty: 38
Rejestracja: 19 mar 2020, 18:34

Zajęcia fitness w Krakowie

Post autor: Tomson »

Hej. Mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy, a więc i ja wrócę do pełnej aktywności. Do tej pory ćwiczyłem na siłowni pod Wrocławiem ale za kilka miesięcy przeprowadzam się do Krakowa. Nastawiam się więc już na kontynuowanie treningów tutaj. No i stąd moje pytanie- znacie jakiś dobry klub fitness Kraków lub okolice mnie interesują, ale najlepiej w samym mieście ? Zależy mi na profesjonalnym wyposażeniu i elastycznych godzinach otwarcia, ponieważ prowadzę własną firmę więc o różnych porach mam wolny czas. W necie trafiłem na informacje o City Fit, podobno to fajne miejsce, otwarte 24/7. Warto skorzystać z tego namiaru? Mile widziane też alternatywy.
Awatar użytkownika
SylwiaK
Posty: 128
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:31

Re: Zajęcia fitness w Krakowie

Post autor: SylwiaK »

Warto prowadzić zdrowy tryb życia , uprawiać sport i zdrowo się odzywiać. Skoro mowa o Krakowie to od siebie mogę polecić siłownię Energym - pracują tam trenerzy z pasją do sportu. Organizują także takie zajęcia fitness - na ich stronie możecie podejrzeć grafik www.energym.com.pl Ponadto można zamówić takie usługi trenerów personalnych zarówno w sprawie ćwiczeń jak i ułożenia właściwej dla naszego organizmu diety.
ODPOWIEDZ