Wygodny domek eco?

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
BartoszRadzik
Posty: 46
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:55

Wygodny domek eco?

Post autor: BartoszRadzik »

Domek eco czyli taki bez telewizora, radia, dostępu do sieci, żeby się całkowicie na urlopie zresetować od tych "samych dobrych wiadomości" wylewających się z wszystkich znanych mi mediów ;) Znalazłem już jedną ciekawą propozycję - domki w Mielnie w tym właśnie stylu, ale rozglądam się za jakąś alternatywą, bo kiedy dokładnie wyjadę jeszcze nie wiem dlatego nie mogę na razie zrobić rezerwacji.

Te domi eco są do zobaczenia tu https://herbalsglamping.eu/ Jeśli znacie podobne w innym miejscu nad morzem proszę o namiar :)
Awatar użytkownika
serena
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2020, 4:27

Re: Wygodny domek eco?

Post autor: serena »

Myślałam, że masz na myśli domek letniskowy. Szukam firmy, która mi taki wybuduje na działce. Najbardziej odpowiadałby mi drewniany.
Awatar użytkownika
Alice
Posty: 28
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:11

Re: Wygodny domek eco?

Post autor: Alice »

serena, również jestem zdania, że dom letniskowy z drewna to najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo bardzo mi się podobają te domy od strony wizualnej. Mieszkamy w mieście, więc stwierdziliśmy, że na działce będziemy mieć taki. Mogę ci polecić firmę Wakadomy http://www.wakodomy.pl/domy-drewniane-domy-letniskowe/. Dobrze się spisali przy naszej budowie. Profesjonalna firma budowlana, której można zaufać.

wentylator łazienkowy dospel cena
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 152
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:31

Re: Wygodny domek eco?

Post autor: nosleep »

Powiem tak... Takie domki drewniane mają swój urok, ale aby zachować ich estetyczny wygląd na długo, trzeba o nie zadbać. Tutaj będą niezbędne dobre impregnaty do drewna na zewnątrz , które zabezpieczą odpowiednio ten materiał.
Awatar użytkownika
rafalnowak89
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2020, 9:51

Re: Wygodny domek eco?

Post autor: rafalnowak89 »

Parę lat temu kupiłem domek letniskowy w górach. Jedynym minusem był brak garażu. Myślałem nad tym, aby go wybudować, lecz cena mnie trochę negatywnie zaskoczyła. Zdecydowałem się na kupno garażu blaszanego drewnopodobnego. To było świetne rozwiązanie. Garaż nie był drogi i do tego świetnie skomponował się z drewnianym domkiem oraz otoczeniem.
Awatar użytkownika
perhaps
Posty: 22
Rejestracja: 28 cze 2019, 23:47

Re: Wygodny domek eco?

Post autor: perhaps »

Takie domki to w tej chwili żadna filozofia. Co drugi znajomy ma domek albo nad morzem albo w górach i co wazne budowany własnymi rękoma. Z mężem w zeszłym roku zdecydowalismy sie na niewielką chatkę w Sarbinowie. Materiał zamawialismy stąd https://pakobud.com.pl/drewno/ od razu pojechał na miejsce zaimpregnowany byśmy nie musieli go tachać z Poznania. Mąż w pół roku go postawił z pomoca 2 szwagrów
ODPOWIEDZ