ważna uroczystość

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
dorota
Posty: 32
Rejestracja: 30 cze 2020, 11:24

ważna uroczystość

Post autor: dorota »

Koleżanka zaprosiła mnie na swój ślub, co prawda jest jeszcze trochę czasu, ale już myślę o tym co na siebie włożyć. Widziałam na stronie https://born2be.pl/sukienki-dzianinowe bardzo ładne sukienki z dzianiny przyznam, że spodobały mi się. Tylko mam dylemat, bo nie wiem czy akurat na wesele to dobra okazja na taką sukienkę. Możecie mi doradzić?
Awatar użytkownika
joanna.a
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2020, 8:33

Re: ważna uroczystość

Post autor: joanna.a »

Co na siebie włożyć, skąd ja to pytanie znam ;) Mnie też czeka wesele w przyszłym roku, więc jeszcze mam trochę czasu. Będę świadkową, więc moja kreacja musi być wyjątkowa. Jeszcze nie kupuję, ale już nie raz oglądałam sukienki w necie. Niby czasu dużo, ale wiem jak to szybko zleci. W sumie nie mogę się doczekać, zapowiada się super wesele. Jedną z atrakcji będzie nawet występ na żywo Bayer Full. Taki znany zespół na weselu to dopiero coś. Super, że teraz tak można.
zbyniuś

Re: ważna uroczystość

Post autor: zbyniuś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej https://www.przedszkola.sosnowiec.pl
psótok

Re: ważna uroczystość

Post autor: psótok »

Sama marzyłam o takim ślubie, ale na razie nie spotkałam tego odpowiedniego. Co prawda mam za sobą jeden ślub, ale nie jest to dla mnie odpowiedni partner. Jeśli nie patrzeć na to, że przyjęcie było huczne i fotografia ślubna warszawa była zamówiona, to ogólnie nie było dobrze. Jakoś tak pan młody zaczął mnie już obrażać i tak dalej. Teraz zaczynam życie bez niego, mam nadzieję, że szczęśliwe.
KaśkaM32

Re: ważna uroczystość

Post autor: KaśkaM32 »

Bez wątpienia ważną uroczystością rodzinną jest ślub i wesele. Dla osób wierzących obrządku katolickiego jest to szczególnie ważne moment w życiu do którego też trzeba się odpowiednio przygotować. Mam tutaj na myśli spowiedź przedślubną , którą trzeba odbyć w określonym terminie przed zawarciem związku małżeńskiego. Zresztą poczytajcie sami, bo na jednym z blogów znalazłam dość sporo informacji na ten temat.
igor4443ewą

Re: ważna uroczystość

Post autor: igor4443ewą »

Jestem bardzo ciekawy ile osób tym wątkiem się zainteresuje. Ten wątek naprawdę jest bardzo ciekawy i jestem pewny ,że do tego wątku w przyszłości jeszcze wrócę.
__________________________________________________________________________
złote zaproszenia na ślub
żaba

Re: ważna uroczystość

Post autor: żaba »

Uczestnicząc w ważnej uroczystości nie obejdzie się bez prezentów. Zazwyczaj goście decydują się na gotówkę lub karty podarunkowe. uważam ze to słuszny wybor , ale fajnie jest dodać cos słodkiego. Ja korzystam z oferty Chocolissimo - i zamawiam czekoladową pizzę lub sardynki :D super dodatek ;)
Aniołek

Re: ważna uroczystość

Post autor: Aniołek »

Faktycznie, przecież wysypka i tego typu objawy mogą mieć bardzo różną przyczynę. Właśnie dlatego powinniście cały czas obserwować swoje ciało i być świadomym chociażby tego, jak wygląda ospa. To może być dla Was bardzo pomocne w kontekście pofilaktyki.
ODPOWIEDZ