Toaleta na działkę

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 8
Rejestracja: 02 mar 2020, 1:05

Toaleta na działkę

Post autor: mczay »

Jaką toaletę na działkę polecacie wynająć? A może drewnianą postawić? Czekam na opinie i porady. Potrzebuje w okolicach Łodzi. A powiedzcie mi czy z takiej wynajętej plastikowej nie śmierdzi? szczególnie jak stoi w słońcu cały czas.
Awatar użytkownika
444adam
Posty: 67
Rejestracja: 05 paź 2019, 22:57

Re: Toaleta na działkę

Post autor: 444adam »

Nie wybierałbym drewnianej toalety. To już nie te czasy, będziesz mieć problem z czyszczeniem, opróżnianiem. Toaleta na działkę na wynajem to dużo lepsza opcja. Zobacz sobie na ofertę https://wcserwis.pl/toaleta-na-dzialke/ . Oni wypożyczają na terenie całego kraju. Dowiozą tam gdzie będziesz potrzebować, pod Łódź bez problemu. Mają rozsądne ceny, można wynajmować nawet na 7 dni. Można potem dowolnie przedłużać. Nawet na kilka miesięcy możesz mieć na działce. Serwis co dwa tygodnie na przykład. Toaleta jest wyposażona w specjalne płyny - na pewno nie będzie z niej śmierdzieć. Możesz być spokojny.
Gawryś

Re: Toaleta na działkę

Post autor: Gawryś »

Jak najbardziej w momencie gdy decydujemy się na taką toaletę to ja również jestem zdania, że warto od razu pomyśleć o sprawdzonym dozowniku do papieru toaletowego. Jestem przekonany, że w sklepie https://calde.pl/dozowniki-do-papieru-toaletowego bez najmniejszego problemu dostaniemy takie modele dozowników jakie nam się najbardziej podobają.
ODPOWIEDZ