suszarka do włosów

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
crępa

suszarka do włosów

Post autor: crępa »

Pora na wymianę suszarki do włosów, nie zastanawiałam się nad budżetem bo raczej podchodzę do tego, że ma to być zakup na lata. Przeglądam różne modele w sklepach internetowych, na pewno chciałabym żeby ten sprzęt mial jonizacje, bo moje włosy i tak się puszą ciągle
łucja

Re: suszarka do włosów

Post autor: łucja »

crępa pisze: ↑13 kwie 2021, 13:54 Pora na wymianę suszarki do włosów, nie zastanawiałam się nad budżetem bo raczej podchodzę do tego, że ma to być zakup na lata. Przeglądam różne modele w sklepach internetowych, na pewno chciałabym żeby ten sprzęt mial jonizacje, bo moje włosy i tak się puszą ciągle
zobacz sobie sprzęt Babyliss Hydro Fusion, ma podwójną jonizację, urządzenie generuje i dodatnie i ujemne jony, to jescze mocniej wygładza włosy, zero puszenia się i elektryzowania
ewkaa

Re: suszarka do włosów

Post autor: ewkaa »

Ostatnio odkryłam fantastyczną suszarkę do włosów, którą można znaleźć na stronie: https://www.babyliss.com/pl-pl/big-hair ... S962E.html . To, co sprawia, że jest wyjątkowa, to obecność dwóch różnych szczotek do wymiany oraz funkcja jonizacji, która skutecznie redukuje efekt puszenia się włosów.
ODPOWIEDZ