studnie głębinowe

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Iruś72

studnie głębinowe

Post autor: Iruś72 »

Witam, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Szukam firmy, która zbuduje studnie bielsko ale bez skutku. Nie mam pojęcia czym kierować się podczas szukania takiej firmy. Ważne jest doświadczenie czy może bardziej zwracacie uwagę na koszt za taką usługę? Mieliście do czynienia z firmami, które budują studnie?
shótter

Re: studnie głębinowe

Post autor: shótter »

Z tym nie ma problemu, jeśli założycie pompy Dambat https://www.dambat.pl/ do niej .To przede wszystkim firma, która dopracowuje pompy dla klientów, więc z tym kłopotu nie ma. A dobierzecie sobie na pewno coś dobrej jakości, bo oni właśnie te pompy dopracowywali.
Maśko

Re: studnie głębinowe

Post autor: Maśko »

Tak naprawdę studnia głębinowa jest doskonałym rozwiązaniem i musi być wykonana bardzo dobrze. Muszę przyznać, ze ja również całkiem niedawno po przeczytaniu wpisu https://debowetarasy.pl/pompy-zanurzeni ... znaczenie/ wiem dużo więcej na temat wykorzystania pomp zanurzeniowych oraz ciśnieniowych.
Gałązka

Re: studnie głębinowe

Post autor: Gałązka »

To prawda jest to bardzo popularne rozwiązanie i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest mieć dobrą pompę do takiej studni. Ja jednak jak tylko przeczytałem wpis https://najlepiejwdomu.pl/pompy-jednost ... go-ogrodu/ to wiem, że również pompa jednostopniowa będzie fajnym rozwiązaniem do ogrodu.
nowićki

Re: studnie głębinowe

Post autor: nowićki »

Ja jak zdecydowałem się na studnię głębinową, to od razu zacząłem szukać też czegoś więcej na temat pomp zanurzeniowych. Trafiłem na sklep https://pompyhydrofory.pl/ i okazało się, że mają dość duży wybór pomp głębinowych, które nadają się do dystrybucji wody czy np. nawadniania ogrodów.
baaśka

Re: studnie głębinowe

Post autor: baaśka »

W sumie każdy sam wybiera sobie wyposażenie domu, ale z całą mocą ja będę wspierała tych, którzy myślą o studni, ale i rozwiązaniach takich jak pompa do studni . Moim zdaniem to opcje bardzo zdrowe i dobrze wpływające na środowisko. A jeśli tak, to w zupełności można się postarać, żeby to miało ręce i nogi.
markaa

Re: studnie głębinowe

Post autor: markaa »

To tak samo jak pytać, czy studnia i pompy głębinowe jest warto założyć. Ogólnie wiele zależy od nas samych, ale jesli mamy na to jakiś cel, jakieś powiązanie, to moim zdaniem warto. Tylko pamiętajmy, że jednak na to trzeba mieć miejsce, ale też i zabezpieczać to należy przed dziećmi. Jeśli wpadną do takiej otchłani, to niestety, ale może być tragedia. Zabezpieczenia najważniejsze.
syskaa

Re: studnie głębinowe

Post autor: syskaa »

Jak dla mnie to bardzo dobrym wyborem jest też jednak https://www.pedrollopolska.pl/ . Pompy jakie można tutaj kupić wyróżnia bardzo solidne wykonanie, cicho działają i co ważne nie powodują również żadnych wibracji
ODPOWIEDZ