Studio BodyFit20.pl

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Hiacynta_86
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 4:44

Studio BodyFit20.pl

Post autor: Hiacynta_86 »

Jakie macie opinie na temat studia bodyfit20.pl w Poznaniu? Od dawna planowałam zapisać się na jakieś ćwiczenia, ale zawsze narzekam na brak czasu, więc ten trening wydaje się dla mnie najlepszą opcją. Polecacie?
Awatar użytkownika
dobrochna-80
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:15

Re: Studio BodyFit20.pl

Post autor: dobrochna-80 »

Studio BodyFit20.pl to super miejsce, jeśli chcesz się zapisać na trening EMS w Poznaniu. Mają świetnych trenerów, którzy potrafią nawet najbardziej leniwą osobę zmotywować do działania. Nie wspomnę już o rewelacyjnych efektach tego treningu:)
Rołek

Re: Studio BodyFit20.pl

Post autor: Rołek »

Jeżeli planujecie zacząć swoją przygodę z treningami siłowymi i chcielibyście sobie stworzyć domowa siłownię to jak najbardziej tutaj warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep internetowy https://bushido-sport.pl/pol_m_Asortyme ... a-384.html w którym będziecie mogli liczyć zarówno na pełne wsparcie obsługi, szeroki wybór i jednocześnie najwyższą jakość wykonania m.in w zakresie specjalnych obciążeń treningowych, gryfów, hantli i wiele innych. Warto poświęcić chwilę i dobrze wyposażyć swoją domową siłownię do codziennych i skutecznych treningów.
Miłosz

Re: Studio BodyFit20.pl

Post autor: Miłosz »

Ja już dawno początki mam za sobą i mogę z perspektywy czasu powiedzieć, że to właśnie one były najtrudniejsze. Teraz stosuję rad 140, który polecił mi znajomy trener personalny. Jest on bezpieczny dla zdrowia, a wzmacnia wytrzymałość i pomaga w budowie beztłuszczowej tkanki mięśniowej. Idealne rozwiązanie da osób, które pragną szybkich efektów.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 106
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:16

Re: Studio BodyFit20.pl

Post autor: Matylda »

Jeżeli chodzi o treningi EMS to ja też niedawno miałam okazję je przetestować. Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobało :D Byłam w Krakowie w studiu - https://studiosynergy.pl/ i myślę że takie rozwiązanie będzie dla mnie idealne, bo trening trwał dosłownie 20 min, a dał niezły wycisk.
kofing

Re: Studio BodyFit20.pl

Post autor: kofing »

Z Relentless Team możesz liczyć na profesjonalne wsparcie w przygotowaniach do triathlonu. Na stronie https://relentless-team.pl/trenerzy znajdziesz profile trenerów, którzy oferują spersonalizowane plany treningowe. Dowiedz się, jak ich doświadczenie i podejście mogą pomóc Ci w osiągnięciu lepszych wyników.
ODPOWIEDZ