Stary pies

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Kwaś

Stary pies

Post autor: Kwaś »

Mając psa, należy o niego odpowiednia dbać. Osobiście, czytam w internecie dużo ciekawych artykułów na temat tego jak dbać o psa. Ostatnio trafiłam na taki artykuł: https://blog.zoona.pl/jak-dbac-o-starego-psa Może kogoś zainteresuje.
koleś

Re: Stary pies

Post autor: koleś »

jesli chodzi o psy, to batrdzo istotną kwestią jest to, co dajemy im do jedzenia. to tak jak u ludzi, dieta ma kolosalne znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. jakis czas temu wyczailem bardzo fajna i wygodna opcje https://psibufet.pl/ przygotowuja swiezą karme i dostarczaja na terenie calej Polski, jakosciowo super i psu smakuje
Moniś

Re: Stary pies

Post autor: Moniś »

Staram się, aby mój pies zdrowo się odżywiał, kupuję mu dobrej jakości karmy, ale ze względu na wiek postanowiłam także go wspomóc o dodatkowe witaminy dla psów. Dzięki temu ma więcej energii i chętniej wychodzi na spacery. Oczywiście przed zakupem witamin skonsultowałam to z weterynarzem, żeby nie zrobić mojemu psu szkody
Miłosz

Re: Stary pies

Post autor: Miłosz »

Niezależnie od wieku psa, trzeba zapewnić mu odpowiednią ilość ruchu. Należy też zwrócić uwagę na sprzątanie po pupilu na spacerach, bo sami nie chcielibyśmy iść na spacer z dzieckiem i napotykać się ciągle na "niespodzianki". Wielu właścicieli nie wie gdzie wyrzucać psie odchody... A to powinno być oczywiste.
Tomsonn

Re: Stary pies

Post autor: Tomsonn »

Gdy pies ma już swoje lata, trzeba szczególnie dbać aby jak najdłużej cieszył się zdrowiem i w miarę dobrą kondycją. Ja np. swojemu 10-letniemu mieszańcowi kupuję suplementy regulujące trawienie, wzmacniające stawy, dbam też o jakość karmy. Rzeczy o których mówię kupuję w sklepie https://johndog.pl/ gdzie zawsze są dostępne w dość dobrej cenie. Nabyłem też tutaj ergonomiczne legowisko dla futrzastego seniora oraz wygodne szelki abyśmy mogli codziennie uskuteczniać aktywności dostosowane do potrzeb i możliwości starszego psa.
ODPOWIEDZ