Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Roksiś

Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Post autor: Roksiś »

Simenako Wszystkim. Wyobraźcie sobie tę scenę: młoda fajna laska siedzi sobie przed komputerem, aż tu nagle przychodzi jej do głowy myśl: "sprzedaj mieszkanie Gdańsk". Czy to jest normalne? Grałam akurat w simsy, więc to może ten budowlany deweloper się we mnie uruchomił. Ktoś coś wie? Z góry dzięki
Jędker

Re: Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Post autor: Jędker »

Niestety ja tak nie miałem i wręcz przeciwnie ja jestem na etapie poszukiwania fajnego mieszkania w Krakowie ale od dewelopera czyli interesuje mnie rynek pierwotny. Muszę przyznać, że bardzo fajną sprawą jest to, iż na stronie https://wybierzdewelopera.pl/deweloperzy/krakow/ znaleźć można całą listę dobrych deweloperów z tego miasta.
krzyś

Re: Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Post autor: krzyś »

Ja miałem tylko doświadczenie od strony zakupowej i mogę wam polecić świetne biuro nieruchomości, które znajdziecie tutaj: https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Może następnym razem spróbuj sprzedać mieszkanie przez pośrednika w postaci dobrego i wykwalifikowanego agenta?
Błażej

Re: Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Post autor: Błażej »

Hehe śmiechowy post. Jakby co to moge polecić dobre biuro nieruchomości w Poznaniu. Moja siostra kupiła jakiś czas temu mieszkanie w Poznaniu za pośrednictwem Biura Nieruchomości Tobis https://tobism.pl/ i powiem wam, że mieszkanie jest przepiękne a nie zapłaciła dużo ( w porównaniu do reszty).
pawlacz

Re: Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Post autor: pawlacz »

Jeśli planujesz zakup domu, sugeruję współpracę z doświadczonym agentem nieruchomości. Usługi świadczone przez https://slawbud.pl/osiedle-park-chopina-lomianki/ wydają się atrakcyjne, zwłaszcza ze względu na konkurencyjne ceny i dogodną lokalizację. Ciekawi mnie, czy któraś z ich ofert przypadła Ci do gustu.
wafel

Re: Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Post autor: wafel »

Interesuje Cię mazury apartamenty nad samym jeziorem? Pratum Apartamenty oferują luksusowe apartamenty zlokalizowane w malowniczych okolicach Mazur. Z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu przyrody, apartamenty te stanowią doskonałą inwestycję dla osób pragnących cieszyć się spokojem i pięknem Mazur.
ODPOWIEDZ