Skuteczne zarabianie

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
krzysiek69
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 15:31

Skuteczne zarabianie

Post autor: krzysiek69 »

Zarabiaj w internecie i skończ martwić się o pieniądze. Sprawdź FireAds.
Awatar użytkownika
Akacja
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2020, 17:53

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Akacja »

By skutecznie zarabiać pieniądze,wystarczy dobry pomysł i niewielki wkład własny. takim dobrym pomysłem jest zakup mieszkania pod wynajem,jak to zrobić by było to legalne i przynosiło zyski warto poczytać artykuł na blogu https://mieszkalnik.info/jakie-mieszkan ... wskazowek/
Artykuł zwróci uwagę ci na to, co ważne,jak wybierać lokalizację mieszkania,czym się kierować by zakupione mieszkanie przynosiło upragniony zysk.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Oleczka »

Moim zdaniem skutecznym sposobem na to, żeby zarobić trochę dodatkowych pieniędzy, jest wyjazd do pracy za granicę. Jak widać na stronie internetowej https://polandworkforce.com/francja-praca-dla-par/, Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce organizuje nawet takie wyjazdy dla par, więc możecie wyjechać razem i na przykład wspólnie zarobić na nowy dom czy samochód ;)
Awatar użytkownika
elwira
Posty: 55
Rejestracja: 30 lip 2019, 17:25

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: elwira »

inwestowanie w waluty było bardzo modne w ostatnich latach. Jednak w przypadku takiego inwestowania trzeba mieć sporą wiedzę by przewidywać wzrosty i spadki cen. Bez tego możemy sporo stracić. Ja na początek polecałabym inwestować w złoto albo forexa u nich XTBJest to mega proste i na pewno się w tym odnajdziesz
Awatar użytkownika
molly8
Posty: 64
Rejestracja: 09 sie 2019, 10:06

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: molly8 »

Nie widzę w tym wielkiej inwestycji. Jak wyglądają wakacje w Polsce? Jeszcze w górach to rozumiem, ale nad morzem? Poza tym – to inwestycja długoterminowa, z zyskami może być różnie. Mówi wam coś system XTB. Nie gwarantuję zysków, ale na pewno potencjał takiej inwestycji jest bez porównania większy.
Miluś

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Miluś »

Jako przedsiębiorca wziąłem udział w przetargu publicznym, oczywiście trzeba wnieść wadium do przetargu.
potukuś

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: potukuś »

W sumie nie jestem w tym dobra. Dużo pracuję, żeby zarobić na siebie i dzieci i to niestety nie jest zbyt dobrze. Bo wiem, że można inaczej, ale jak? Na stronie Inteligentne Zarabianie http://inteligentnezarabianie.pl/ mam kilka wskazówek, jednak dla mnie to jest nadal za mało. Kto wie, może kiedyś się nauczę działać, jak trzeba.
mamuś

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: mamuś »

Moim skutecznym zarabianiem pieniędzy jest to praca domowa przy laptopie . Obsługuję klientów i robię różne projekty. Mam do tego przystosowany laptop HP EliteBook 840 G7 176X4EA . Można taki dostać w tym sklepie tutaj https://itnes.pl/ . 14-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości maksymalnej Full HD. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę w technologii IPS.
pakiś9493

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: pakiś9493 »

Szczerze? Nie wiem, jak wygląda to za granicą, ale w Polsce w konkretny sposób rozlicza się czas pracy każdego pracownika. Jest 6 pojęć, które zdecydowanie tego dotyczą i o tych pojęciach przeczytasz sobie na stronie https://aobiznes.pl/aktualnosci/porady/ ... racownikow Lepiej zerknąć w takie miejsce, bo wszystko bez problemu można zrozumieć.
Awatar użytkownika
Janina
Posty: 30
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:24

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Janina »

W internecie jest najwięcej ogłoszeń o pracę. Teraz można znaleźć sporo ogłoszeń dla osób, które nawet nie posiadają doświadczenia. Można się zatrudnić w wypożyczalni samochodów. Szczegóły są w tej ofercie https://beep.rent/job-offer/opiekun-wyn ... ow-w-odzi/ . Pracownik musi podstawiać klientom auta i się z nimi rozliczać. Płaca uzależniona jest od liczby zleceń.
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Matrion »

Dobra praca i wszystko załatwione. Wiadomo łatwo się mówi, a często już gorzej z realizacją właśnie. No ale nic, trzeba szukać i tyle, praca sama się nie znajdzie. Są takie serwisy ogłoszeniowe jak Fachpraca.pl - praca opolskie i to właśnie w takich miejscach warto szukać ofert. Ja właśnie szukam czegoś dla siebie w Opolu.
IzkaŁania

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: IzkaŁania »

możliwości pracy przez internet jest dużo. Wszystko zależy co umiemy albo ile czasu chcemy temu zajęciu poświęcić. Ja osobiście szukałem pracy przez internet przeglądając różne strony i czytając różne ogłoszenia. Trafiłam m.in. na stronę Pieniadze z Internetu gdzie jest kilkanaście sposobów pracy w moim odczuciu bardzo przystępnie opisanych. Kilka sposobów wybrałam i zaczęłam zarabiać.
dołka

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: dołka »

O ja to bardzo polecam również https://wojkat.eu/ , tutaj uda Ci się zdobyć pracownika na sezon. Według mnie taki Ukraiński pracownik jest zdecydowanie dyspozycyjny, pracowity i chętny. Także wydaje mi się, że z takiego rozwiązania będziecie zadowoleni, liczy się by każda ze stron była zadowolona :)
Mennica Skarbowa zł

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Mennica Skarbowa zł »

Część oszczędności warto lokować w metalach szlachetnych, szczególnie przy tak wysokiej inflacji która niestety ale topi nasze oszczędności w gotówce. Dlatego jeżeli szukacie takich możliwości to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej mennicy skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ licząc na pełne wsparcie naszej doświadczonej obsługi, konkurencyjne ceny i czas realizacji nawet tylko w 24 godziny!
ODPOWIEDZ