serwer

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 82
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:21

serwer

Post autor: paulinabb »

Jakie macie opinie o serwerze Dell r440?
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: serwer

Post autor: Oleczka »

Moim zdaniem warto się przede wszystkim zorientować, jak kształtuje się rynek serwerów w Polsce. Trzeba się też dobrze zastanowić, co będzie dla nas bardziej opłacalne - własna serwerownia czy skorzystanie z usług data center. Warto sobie o tym poczytać, żeby dowiedzieć się, jakie są plusy i minusy takich rozwiązań ;)
JacekŚ88

Re: serwer

Post autor: JacekŚ88 »

Wszystko zależy od naszych potrzeb. Można serwer wynająć, lub posiadać takie urządzenie w firmie. Na https://bizserver.eu/pl/ jest spory wybór. Jednak najważniejsze w takich serwerach są parametry. A te muszą być dopasowane do naszych potrzeb. Inne oczekiwania będzie miała mniejsza firma, i tam może skorzystać z usług wynajęcia powierzchni serwerowej. A inne firma informatyczna.
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 112
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: serwer

Post autor: porzeczka »

A ja myślę że warto jednak postawić na przechowywanie danych poza siedzibą firmy, bo data center to o wiele bardziej korzystne rozwiązanie. Można wtedy zawsze liczyć na backup danych dla firm i nie martwić się w przypadku na przykład pożaru czy innej awarii w budynku firmy bo wszelkie dane są przechowywane poza nim
infinity8888uży

Re: serwer

Post autor: infinity8888uży »

Lucky Neko Review Maneki Neko หรือที่รู้จักกันในชื่อ Fortune Cat มีเป็นที่รู้จักกันในแดนซามูไรประเทศ ญี่ปุ่นในฐานะสัญลักษณ์ แห่งความโชคดี และ นำพาโชคลาภ Cat เราจะเล่าย้อนกลับไปในสมัยเอโดะของ
betflixauto89
betflix249
betflix789
betflix249.com
leprechaun riches png
duża

Re: serwer

Post autor: duża »

Ja też się nie znam niestety na takich rzeczach. Ale w końcu, od czego są firmy informatyczne? Myślę, że jak z tym problemem udacie się do Enicom to pomogą wam rozwiązać wszystkie problemy i zaproponować najlepsze rozwiązania.
Bogumił

Re: serwer

Post autor: Bogumił »

Czy masz na myśli Dell Serwer PE R440: https://bizserver.eu/pl/dell-rack-1u/de ... 480gb.html ? Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jego specyfikacji i możliwości. Przede wszystkim, serwer ten oferuje doskonałą równowagę między wydajnością a gęstością, co jest kluczowe dla optymalizacji przestrzeni w centrach danych. Co więcej, R440 został wyposażony w dwa procesory skalowalne, co gwarantuje wysoką moc obliczeniową. Dodatkowo, obsługuje aż 16 modułów DIMM oraz posiada skalowalną pamięć masową, która umożliwia łączenie dysków SSD i NVMe PCIe. To świetna opcja dla tych, którzy potrzebują szybkiego dostępu do danych i chcą skorzystać z najnowszych technologii na rynku. Warto też zwrócić uwagę na inteligentne funkcje zarządzania, które minimalizują czas poświęcany na rutynową konserwację, a także na wbudowane zabezpieczenia, które zapewniają skuteczną ochronę danych. Jeśli ktoś rozważa zakup nowego serwera, zdecydowanie polecam przyjrzeć się bliżej temu modelowi.
ODPOWIEDZ