recepta elektroniczna

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
laurkaa444
Posty: 24
Rejestracja: 03 kwie 2020, 13:41

recepta elektroniczna

Post autor: laurkaa444 »

Rzadko kupuję leki na receptę, jak to teraz jest z nimi? Czy każda apteka je realizuje? Powinnam mieć to konto pacjenta?
Awatar użytkownika
mjodzio
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2020, 22:33

Re: recepta elektroniczna

Post autor: mjodzio »

na pewno w DOZie jest taka opcja, od zeszłego roku jest u nich, bo chyba jako jedni z pierwszych wprowadzili i podpowiedzili żeby sobie konto pacjenta założyć bo wtdy nie trzeba peselu podawać
Awatar użytkownika
foczka
Posty: 48
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:36

Re: recepta elektroniczna

Post autor: foczka »

Ja już od dłuższego czasu realizuję e-recepty w DOZ. Warto wiedzieć, że taką receptę można podzielić - leki wystawione w ramach jednej e-recepty mogą być kupione w innych aptekach. Jest to bardzo wygodne.
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 112
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: recepta elektroniczna

Post autor: porzeczka »

Tak samo jak ja, teraz jest mega wygoda bo jak kończą mi się na przykład tabletki antykoncepcyjne vines to dzwonię do przychodni i praktycznie następnego dnia mam receptę na telefonie
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 122
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:21

Re: recepta elektroniczna

Post autor: Arkadiusz1 »

Faktycznie, to przede wszystkim ogromna wygoda. Musicie przy tym wszystkim zachować jednak pełen rozsądek. Podpowiem Ci, że teraz dostępność groprinosinu sprawdzisz na ktomalek.pl, więc warto tam zajrzeć już teraz. To może oszczędzić Wam bezsensownych spacerów do apteki, w której nie byłoby tego leku.
ODPOWIEDZ