przebrania erotyczne

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Grześ42

przebrania erotyczne

Post autor: Grześ42 »

Witam, kupowaliście kiedykolwiek przebrania erotyczne? Zastanawiam się czy warto kupić takie przebrania czy raczej nie do końca można fajnie sie w takich przebraniach zabawić. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Znacie jakiś porządny sex shop, który ma bogaty asortyment?
Alś

Re: przebrania erotyczne

Post autor: Alś »

Ja lubię, tylko moja żona nie :oops: Mocno mnie to denerwuje i nie czuje się do w pełni zaspokojony. Całe szczęście jest taka strona jak sextelefon, na niej jest Alicja. Alicja uwielbia takie przebrania i razem się zabawiamy wieczorami - jak żona śpi :D
Nina Pień

Re: przebrania erotyczne

Post autor: Nina Pień »

Czasami lubimy sobie z mężem urozmaicić wieczór, i postanowiliśmy na stronie https://pokato.pl/zdrowie-i-uroda/erotyka, kupić gadżety erotyczne. Kupiliśmy kajdanki z puszkiem, czerwoną chustkę zasłaniającą oczy oraz piórko do łaskotania pleców. Jeszcze wszystkiego nie przetestowaliśmy, ale zawsze to coś innego niż do tej pory.
Maśk

Re: przebrania erotyczne

Post autor: Maśk »

Ja polecam sobie trochę po sieci pochodzić o poszukać co i jak :) na https://valetta.pl/collections/bodystocking masz na pewno bardzo dużo ciekawych zestawów i seksownych wdzianek. Możesz nawet na takie odważniejsze się zdecydować ;) kto wie, może bardzo sie wam spodoba?
Miłosz

Re: przebrania erotyczne

Post autor: Miłosz »

Myślę że piękną i zmysłową bieliznę czy inne stroje erotyczne znajdziecie na stronie motylek erotyczny to tutaj jest ogromny wybór różnych akcesoriów i gadżetów w niskich cenach. Wszystko sprawdzone, przetestowane i bezpieczne. Warto zainteresować ich ofertą.
ODPOWIEDZ