Profesjonalna sesja w Gdańsku

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
julita
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2020, 17:53

Profesjonalna sesja w Gdańsku

Post autor: julita »

Hejka. Chciałabym zapisać się na profesjonalną sesję indywidualną i zastanawiam się nad skorzystaniem z usług gdańskiego studia Justart. Co wiecie na temat tamtejszej ekipy fotografów? Możecie polecić?
Awatar użytkownika
Miłomir1993
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 13:01

Re: Profesjonalna sesja w Gdańsku

Post autor: Miłomir1993 »

W Justart zawsze robię zdjęcia do dokumentów, bo dzięki nim wreszcie nie wyglądam na nich źle. Pani fotograf jest naprawdę uzdolniona, a na dodatek wprowadza przyjemną i luźną atmosferę podczas sesji, a to moim zdaniem bardzo ważne. Serdecznie polecam to studio.
gdańsk

Re: Profesjonalna sesja w Gdańsku

Post autor: gdańsk »

Ja do Gdańska mam daleko, ale jeśli chodzi o profesjonalne zdjęcia do dokumentów, to wiem, że na Rakowickiej w Krakowie jest jeden z 3 tych zebrafoto.pl/ studiów fotograficznych, gdzie możecie je śmiało wykonać. Dla mnie to świetne miejsce, a każdy pracujący tam fotograf kraków jest prawdziwym profesjonalistą.
małwa

Re: Profesjonalna sesja w Gdańsku

Post autor: małwa »

Wiem, czego szukasz, ale także nie mogę kogoś typowo stamtąd polecić, bo tam nie mieszkam, ale... Mam informacje, że jeden dobry
specjalista się znajdzie. Możesz go odszukać, wpisując w wyszukiwarkę hasło fotografia ślubna Gliwice . Mam na myśli pana Marcina Orzołka. On dla klientów zrobi bardzo wiele. Przejedzie też pół kraju.
ODPOWIEDZ