potrzebny psycholog

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
zbyniuś

potrzebny psycholog

Post autor: zbyniuś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej https://kulepszemu.pl/psychoterapia-wola/
Róża

Re: potrzebny psycholog

Post autor: Róża »

Pewnie, że tak! Przecież dzisiaj odpowiednia pomoc psychologiczna może być dla Was ogromnym ułatwieniem. Jeśli zastanawiacie się, co konkretnie warto byłoby zrobić, to już teraz zajrzyjcie do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i sami się przekonajcie, co realnie mogłoby być dla Was najlepszą pomocą. Czuję, że będziecie pozytywnie zadowoleni :)
igor33332ą

Re: potrzebny psycholog

Post autor: igor33332ą »

Teraz bardzo dużo osób korzysta z bardzo dobrego psychologa. Sam nie wiem , dlaczego tak jest. Moim zdaniem do tego wątku na pewno powinno wejść bardzo dużo osób bo ten wątek jest bardzo ciekawy.

_____________________________________________________________
fotowoltaika Katowice
Łukasz

Re: potrzebny psycholog

Post autor: Łukasz »

Wejdź sobie na stronę https://wetalk.pl to jest platforma do kontaktu z psychologami online, tam znajdziesz wielu świetnych ekspertów z całej Polski. Kontaktujesz się z psychologiem tekstowo lub wideo, wtedy kiedy potrzebujesz z dowolnego miejsca byle mieć przy sobie telefon lub jakieś urządzenie z internetem.
miła

Re: potrzebny psycholog

Post autor: miła »

Każdy, kto ma jakieś problemy, nawet te małe, powinien uczęszczać do psychologa. Uważam, że powinno się częściej mówić o tym, jak istotne jest zdrowie psychiczne. Sama uczęszczam na terapię, aby lepiej poznać siebie. Namówiła również syna na spotkanie z psycholog młodzieży Żoliborz i mam nadzieję, że regularne wizyty pomogą mu tak jak mi.
leosia

Re: potrzebny psycholog

Post autor: leosia »

Bardzo dobrego psychologa, psychiatrę i psychoterapeutę znajdziesz tutaj http://www.centrum-terapii.pl/ Centrum Terapii Promitis ma wielu świetnych specjalistów. Ja chodzę tam do psychologa i dietetyka. W końcu postanowiłam wziąć się za siebie i zwalaczyc o swoje zdrowie nie tylko fizyczne ale i psychiczne.

pompy ciepła cwu opinie
ódon

Re: potrzebny psycholog

Post autor: ódon »

Po ciężkich przeżyciach, jakie odcisnął na mnie covid, warto było zatroszczyć się o psychoterapię. Wiedziałam, że tylko to jest w stanie mnie odpowiednio naprostować, także skorzystanie z usług fachowców traktowałam tutaj priorytetowo. Dzięki usługom https://pracowniapsychologicznapuck.pl/oferta/ okazało się to faktycznie możliwe. Wspólnymi siłami zaczęliśmy pokonywać kłopot, który uniemożliwiał mi normalne życie. Kto by przypuszczał, że to faktycznie okaże się możliwe!
Magda DZIWWANOWSKAŚ

Re: potrzebny psycholog

Post autor: Magda DZIWWANOWSKAŚ »

Jeżeli kto potrzebuję konsultacji psychologicznej to polecam zapoznać się z punktem w Garwolinie, który znajduję się na Kościuszki 49D. Prywatne Centrum Pomocy Psychologicznej Synthesis+ w Garwolinie https://www.synthesis.com.pl/oferta.html oferuję konsultację psychologiczne z bardzo dobrymi psychologami . Ja zgłosiłam się do nich po śmierci mojego taty, który zmarł nagle i kompletnie nie mogłam sobie z tym poradzić. Pojawiły się u mnie stany lękowe gdzie czułam się po prostu strasznie. Podjęłam psychoterapię i farmakoterapię i czuję się zdecydowanie lepiej....wiadomo, że żałoba musi być przepracowana ale najważniejsze to poprosić o pomoc.
Awatar użytkownika
patka
Posty: 124
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: potrzebny psycholog

Post autor: patka »

Koniecznie wejdź na stronę https://centrum-terapii.pl/ i zapoznaj się z ich ofertą. Jestem przekonana, że specjaliści otoczą cię potrzebną pomocą i pomogą wyjść ze wszystkich problemów, z jakimi się borykasz.
dankaa

Re: potrzebny psycholog

Post autor: dankaa »

Powiem wam, że ja nie tak dawno znalazłam https://justynasabala.pl/ i właśnie sama mam w planach zapisać się tutaj. Terapia prowadzona jest bardzo fachowo i co ważne terminy nie są odległe
moniuszka

Re: potrzebny psycholog

Post autor: moniuszka »

Możecie również polegać na Pracowni Kreska https://www.pracowniakreska.com/psychol ... pia-poznan - ponieważ u nich dostępni są też świetni specjaliści od różnych zaburzeń i problemów psychologicznych. Także warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
aneczka
Posty: 63
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:28

Re: potrzebny psycholog

Post autor: aneczka »

Jeśli szukasz sprawdzonego psychologa to sądzę, że najlepszym wyborem będzie Poradnia psychologiczna, psychiatryczna Wrocław Empatio: https://psycholog-ms.pl/ . Słyszałam o tej placówce same dobre opinie. Myślę, że warto się rozejrzeć w ich ofercie.
ODPOWIEDZ