ozonowanie warszawa

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
zbyniuś

ozonowanie warszawa

Post autor: zbyniuś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://insiemepolska.pl/ozonowanie/
mrówka

Re: ozonowanie warszawa

Post autor: mrówka »

Powiem wam, że ostatnio zainteresowałam się ozonowaniem pomieszczeń. Myślę, że przydałaby się taka usługa w mojej firmie, szczególnie, biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie. Słyszałam że firma https://instytut-ozonowania.pl/ posiada sporą wiedzę jak i doświadczenie w tym temacie, więc myślę, że właśnie do nich się zgłoszę o pomoc. Dajcie znać, z jakich firm wy korzystacie w tym zakresie.
Awatar użytkownika
patka
Posty: 58
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: ozonowanie warszawa

Post autor: patka »

Skorzystaliśmy po raz pierwszy z takiej usługi w zasadzie nie wiedząc o co nam chodzi. Szef Airozone najpierw nam wyjaśnił co ma zamiar wykonać w naszym domu, a potem wskazał efekty. I najważniejsze wszystko się zgadzało. Polecam tym wszystkim, którzy borykają się z molami. Aż miło mieszkać:)
igor4443ewą

Re: ozonowanie warszawa

Post autor: igor4443ewą »

Jakby w tym wątku było więcej wpisów to na pewno było by bardzo dobrze. Sam na pewno o tym wątku powiem mojemu kumplowi bo on z tego wątku dowie się bardzo dużo.
__________________________________________________________________________
złote zaproszenia na ślub
ODPOWIEDZ