oprogramowanie

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Zenuś93

oprogramowanie

Post autor: Zenuś93 »

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór oprogramowania? Natrafiłem na taki sklep https://www.vebo.pl/ ale nie wiem, które oprogramowanie najlepiej wybrać. Wybór jest tak ogromny, że nie wiem na co się zdecydować. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
Grześ67

Re: oprogramowanie

Post autor: Grześ67 »

Jeśli nie wiesz, które oprogramowanie wybrać to lepiej troche poczytaj na temat bezpieczeństwa czy też ogólnie na temat różnych oprogramowań. Na stronie https://sisoft.pl/ znajdziesz firmę, która zapewnia wsparcie z zakresu bezpieczeństwa oraz testuje oprogramowania.

jakie zwierzęta mieszkają w australii
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: oprogramowanie

Post autor: Oleczka »

A czy ktoś z Was korzysta na co dzień w swojej pracy z programu CAD? Czy wiedzieliście, że są do niego różne nakładki? Na przykład na stronie internetowej https://www.cubicorb.com/pl/news/geovie ... jektowych/ możecie sobie poczytać o takiej nakładce dla geodetów oraz biur projektowych ;)
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: oprogramowanie

Post autor: Matrion »

Wiadomo, że takie rzeczy to dobre rozwiązanie, po to się inwestuje we wsparcie IT żeby usprawnić sobie codzienną pracę;) No ale co wybrać? Opcji jest bardzo dużo i ktoś kto się na tym zna powinien wam doradzić, dopasować odpowiednie oprogramowanie. Zadbajcie też i o odpowiedni sprzęt komputerowy, sprzęt niezbędny to dobrej łączności w firmie. Produkty ze sklepu internetowego https://www.senetic.pl/seagate/seagate_ ... /exos_x16/ powinny przydać się w biznesie.
luna30

Re: oprogramowanie

Post autor: luna30 »

Nie wiem, ale możecie sobie sprawdzić również systemy atom erp https://atomerp.pl/moduly/hr , które naprawdę są dobre. Miałam okazję czytać opinie na ich temat i są rzeczywiście polecane. Dzięki nim możecie usprawnić zarządzanie pracownikami, ich czasem, możecie poprawić obieg dokumentów, czy poprawić rekrutację pracowników.
ODPOWIEDZ