oprogramowanie

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Zenuś93

oprogramowanie

Post autor: Zenuś93 »

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór oprogramowania? Natrafiłem na taki sklep https://www.vebo.pl/ ale nie wiem, które oprogramowanie najlepiej wybrać. Wybór jest tak ogromny, że nie wiem na co się zdecydować. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
Grześ67

Re: oprogramowanie

Post autor: Grześ67 »

Jeśli nie wiesz, które oprogramowanie wybrać to lepiej troche poczytaj na temat bezpieczeństwa czy też ogólnie na temat różnych oprogramowań. Na stronie https://sisoft.pl/ znajdziesz firmę, która zapewnia wsparcie z zakresu bezpieczeństwa oraz testuje oprogramowania.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: oprogramowanie

Post autor: Oleczka »

A czy ktoś z Was korzysta na co dzień w swojej pracy z programu CAD? Czy wiedzieliście, że są do niego różne nakładki? Na przykład na stronie internetowej https://www.cubicorb.com/pl/news/geovie ... jektowych/ możecie sobie poczytać o takiej nakładce dla geodetów oraz biur projektowych ;)
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: oprogramowanie

Post autor: Matrion »

Wiadomo, że takie rzeczy to dobre rozwiązanie, po to się inwestuje we wsparcie IT żeby usprawnić sobie codzienną pracę;) No ale co wybrać? Opcji jest bardzo dużo i ktoś kto się na tym zna powinien wam doradzić, dopasować odpowiednie oprogramowanie. Zadbajcie też i o odpowiedni sprzęt komputerowy, sprzęt niezbędny to dobrej łączności w firmie. Produkty ze sklepu internetowego https://www.senetic.pl/seagate/seagate_ ... /exos_x16/ powinny przydać się w biznesie.
luna30

Re: oprogramowanie

Post autor: luna30 »

Nie wiem, ale możecie sobie sprawdzić również systemy atom erp https://atomerp.pl/moduly/hr , które naprawdę są dobre. Miałam okazję czytać opinie na ich temat i są rzeczywiście polecane. Dzięki nim możecie usprawnić zarządzanie pracownikami, ich czasem, możecie poprawić obieg dokumentów, czy poprawić rekrutację pracowników.
jjusti18

Re: oprogramowanie

Post autor: jjusti18 »

Niektórym się wydaje, że jak coś już zrobią dla biznesu, to koniec, klamka zapadła, a to nieprawda. Potem trzeba to wszystko odpowiednio rozwiązać i sprawdzać, co się niesie, co pomaga, a co nie. I dla mnie sporym problemem są bazy danych, dlatego tak https://summ-it.pl/oferta/audyt-wydajnosci-i-bezpieczenstwa-baz-danych/ chcę sprawdzić ich wydajność.
jamajka

Re: oprogramowanie

Post autor: jamajka »

Tak się tylko mówi, ale dzisiaj wszystko jest skomputeryzowane, dlatego trzeba wręcz zadbać o takie aspekty jak odpowiednie oprogramowanie do firmy. Ja przykładowo teraz zwróciłam uwagę na systemy ATOM ERP https://atomerp.pl/dla-firmy - wyglądają na naprawdę niezawodne i funkcjonalne, i co ważne dają wiele możliwości jak chodzi o usprawnienie firmy.
anikaa

Re: oprogramowanie

Post autor: anikaa »

No to ja prowadzę firmę budowlaną i powiem wam, że najbardziej zainteresował mnie program licencja na oprogramowania - jest naprawdę super, ponieważ umożliwia prowadzenie kosztorysu naprawdę rzetelnego. Nawet korzysta z 500 katalogów, które ułatwiają pozyskiwanie różnych danych.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 53
Rejestracja: 17 cze 2019, 17:52

Re: oprogramowanie

Post autor: kasiunia »

W każdym domu, w każdej firmie znajduje się co najmniej jeden komputer, jednak rzeczywiście najlepszy komputer bez właściwego oprogramowania nie będzie działać poprawnie, ba , wcale nie będzie działać. Fachowo wszelkiego rodzaju oprogramowanie określa się mianem - software. W budownictwie także bardzo szeroko korzysta się z oprogramowania branżowego np. specjalny program do wyceny prac budowlanych Rodos 8. To program modułowy, którym można kształtować końcowy efekt jakim jest kosztorys budowlany.
ODPOWIEDZ