oferty pracy za granicą

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
teofila-95
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2022, 12:41

oferty pracy za granicą

Post autor: teofila-95 »

Gdzie są najlepsze oferty pracy za granicą Waszym zdaniem? Szukam czegoś na produkcji lub przy pakowaniu na przykłąd słodyczy. Nie interesuje mnie praca w chłodni, ani z mięsem. Możecie mi podpowiedzieć gdzie szukać pracy, żeby znaleźć coś naprawdę ciekawego? Zależy mi na dobrych zarobkach i dobrych warunkach pracy. Dacie radę coś polecić? Dzięki wielkie.
nesska

Re: oferty pracy za granicą

Post autor: nesska »

a jakiej konkretnie pracy szukasz? takiej na stałe czy raczej tymczasowej ? Tak czy siak myślę, że w agencji Symeon będą w stanie zaproponować Ci coś interesującego. Zatrudniają wykwalifikowane opiekunki osób starszych w Niemczech ale nie tylko :) pracę w przemyśle czy handlu w innych państwach UE też możesz tu znaleźć.
wiłaś

Re: oferty pracy za granicą

Post autor: wiłaś »

Szukając dla siebie idealnej pracy za granicą, na korzystnych warunkach i legalnej, to warto podjąć współpracę z agencją pracy tymczasowej. Z tego co wiem, to Mg Solutions cieszy się naprawdę dobrą renomą. Sami sprawdźcie.
szampan

Re: oferty pracy za granicą

Post autor: szampan »

Jeśli ktoś chce pracować w Belgii lub Holandii, warto rozważyć ofertę współpracy z https://mesoworks.com/. Ta firma poszukuje wykonawców zleceń w sektorach budowlano-remontowych. Wszyscy specjaliści w tych dziedzinach powinni przemyśleć tę propozycję. Firma jest wypłacalna i rzetelna
kowila

Re: oferty pracy za granicą

Post autor: kowila »

Jeśli zastanawialiście się kiedykolwiek nad pracą w Norwegii, to warto odwiedzić blog https://zyciewnorwegii.pl/. Jest on dedykowany Polakom mieszkającym w Norwegii i zawiera kluczowe informacje oraz porady dotyczące życia na terenie kraju. Dzięki temu przeprowadzka do nowego miejsca zamieszkania będzie sprawniejsza i bardziej przemyślana.
Awatar użytkownika
patka
Posty: 143
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: oferty pracy za granicą

Post autor: patka »

Chętnie dowiem się czy korzystaliście kiedykolwiek z usług agencji pracy tymczasowej? Moja znajoma polecała mi taką firmę jak MG Solutions ponieważ potrzebuję znaleźć jakąś dodatkową opcję zarobku na wakacje. Jeśli korzystaliście z usług tej firmy, jakie są Wasze przemyślenia? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
ODPOWIEDZ