odszkodowania medyczne

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Adaś23

odszkodowania medyczne

Post autor: Adaś23 »

Witam, byliście u lekarza, który błędnie zdiagnozował badania? W takim przypadku należą Wam się odszkodowania medyczne. Mało osób zdaje sobie sprawę, ze błedy medyczne mogą ubiegać się o odszkodowania. Słyszeliście wcześniej coś na ten temat czy nie mieliście o tym pojęcia?
Róża

Re: odszkodowania medyczne

Post autor: Róża »

Mam doświadczenie w walce ze środowiskiem medycznym za błąd w sztuce i jedno co wyniosłam z tych doświadczeń to mieć odpowiednie wsparcie. Ja korzystałam z usług kancelarii Fenix https://kancelariafenix.pl/uslugi/odszkodowania/. Dzięki nim sprawa zakończyła się sukcesem, a ja osobiście aż tak mocno się nie denerwowałam.
Józek

Re: odszkodowania medyczne

Post autor: Józek »

Jeśli chodzi o mnie to ja tak naprawdę nie miałem jeszcze nigdy okazji aby starać się o wyższe odszkodowania tym bardziej medyczne. Jednak zainteresowałem się tym tematem i właśnie na stronie https://www.sukcesnaszpilkach.pl/karier ... zkodowanie przeczytałem, że jest to jak najbardziej możliwe.
MiszkaŃ

Re: odszkodowania medyczne

Post autor: MiszkaŃ »

Róża pisze: ↑26 kwie 2021, 22:21 Mam doświadczenie w walce ze środowiskiem medycznym za błąd w sztuce i jedno co wyniosłam z tych doświadczeń to mieć odpowiednie wsparcie. Ja korzystałam z usług kancelarii Fenix https://kancelariafenix.pl/uslugi/odszkodowania/. Dzięki nim sprawa zakończyła się sukcesem, a ja osobiście aż tak mocno się nie denerwowałam.
Całkiem niezła kancelaria ta Fenix. Miałam okazję korzystać z ich usług. Bardzo fajne podejście do klienta mają. To ważne. Szczególnie jak temat jest trudny. I mało komfortowy dla nas, a często tak bywa niestety.
ODPOWIEDZ