Maszyny czyszczące

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Fair Play Plus

Maszyny czyszczące

Post autor: Fair Play Plus »

Maszyny czyszczące - FAIR PLAY PLUS - dystrybutor profesjonalnego wyposażenia, urządzeń i środków czystości dla firm i ekip sprzątających. Od 2002 roku zaopatrzyliśmy tysiące firm w sprzęt i chemię przemysłową – zarówno w Polsce, jak i pozostałych częściach świata. Tworzymy zgrany zespół specjalistów, którzy na podstawie umiejętności, wiedzy i doświadczeń zdobywanych przez lata, pomagają przedsiębiorcom w skompletowaniu zestawu niezbędnych narzędzi. Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś.
Lenka

Re: Maszyny czyszczące

Post autor: Lenka »

A ja się zastanawiam nad tym, jaki jest sens kupowania maszyny czyszczącej jeżeli nie planuje się prowadzić działalności gospodarczej w zakresie czyszczenia dywanów czy tapicerki meblowej? Oczywiście pewnie jest jakiś sens, bo w ogólnym rozrachunku na pewno wychodzi to znacznie taniej niż korzystanie z usług zewnętrznych firm, ale muszę przyznać, że ja jestem wygodna i na pewno spokojniejsza, jak wiem, że moim dywanem i sofą zajmuje się ktoś z odpowiednim doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem. Jak mieszkałam na Śląsku to korzystałam z usług firmy Klawe Pranie. Teraz mieszkam w Krakowie i Klawe Pranie tam nie dojeżdża, dlatego poszukałam sobie innej firmy. W ten sposób korzystam z firmy Nodwig. Obie mają jednakowy, wysoki poziom usług, w rozsądnych pieniądzach. Nic nie zmieni mojego nastawienia w tej kwestii :)
ODPOWIEDZ