Kurs na wózki widłowe

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Łuki

Kurs na wózki widłowe

Post autor: Łuki »

Gdzie najlepiej zapisać się na kurs wózki widłowe kraków. Wujek google podpowiada mi ośrodek Codex http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... ki-widlowe. Znacie? Jakie macie wrażenia po przebytych kursach? Każda opinia będzie dla mnie cenna. Szukam dobrej szkoły.
poliś

Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: poliś »

Myślę, że ten artykuł https://sklep.manitou.pl/blog/aktualnos ... gulce.html przyda się nie tylko wszystkim tym, którzy wybierają się na kurs, ale również tym, którzy zamierzają kupić wózek widłowy. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji na temat budowy tego typu pojazdu. Uważam, że taka wiedza naprawdę się przyda. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Znajdziecie tam również wiele innych przydatnych artykułów.
uliś

Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: uliś »

Szkoda, że na takich kursach nie uczą jaki wózek widłowy wybrać tak, aby był on dopasowany do konkretnych potrzeb. Trzeba bowiem dużą uwagę zwracać na opony. Tutaj https://lemarpol.eu/opony-do-wozkow-wid ... znaczenie/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które z pewnością się przydadzą przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. Taka wiedza pozwoli na podjęcie naprawdę dobrej decyzji.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: Oleczka »

W wielu firmach obecnie coraz cześciej wykorzystuje się również wózki widłowe wysokiego składowania. Oczywiście żeby móc je obsługiwać, trzeba najpierw zdobyć specjalne uprawnienia. Na stronie internetowej https://www.epiotrkow.pl/news.php?url=7 ... ania,44181 znajdziecie na ten temat więcej informacji, polecam zajrzeć, jeśli Was to interesuje ;)
ODPOWIEDZ