Kurs na prawo jazdy

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
tina96
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, 4:44

Kurs na prawo jazdy

Post autor: tina96 »

Polecilibyście mi najlepszą według was auto szkołę w Warszawie? Chyba najwięcej pochwał słyszałam na temat lejdis-gentleman-osk.pl. Ponoć uczą tam świetni instruktorzy. Zgodzilibyście się z tym?
Awatar użytkownika
Leslaw-94
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2020, 9:40

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Leslaw-94 »

Niedawno skończyłem kurs i zdałem egzamin na prawo jazdy kategorii B. Udało mi się to tylko dzięki cierpliwym i wyrozumiałym instruktorom ze szkoły Lejdis & Gentleman. Nigdzie indziej tak dobrze nie nauczysz się jeździć.
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 97
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: porzeczka »

Leslaw-94 pisze: ↑29 gru 2020, 5:39 Niedawno skończyłem kurs i zdałem egzamin
Ja też skończyłam kurs w Motostart na Mokotowie, zdałam egzamin w WORD bez problemu a teraz jeżdżę już sama swoim samochodem. Cieszę się że uczyłam się zimą bo teraz jazda po zaśnieżonych drogach mnie nie przeraża
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 106
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:16

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Matylda »

W dzisiejszych czasach zdecydowanie warto zrobić prawo jazdy. Osobiście polecam do tego szkołę https://www.zdajprawko.pl/ z Poznania. U nich można się bezstresowo nauczyć jeździć i zrobić to w taki sposób, że późniejszy egzamin nie będzie stanowił żadnego problemu.
MerriadokŻ

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: MerriadokŻ »

Jeśli myślicie o zrobieniu prawka a jesteście z Wrocławia to skierujcie się do Ośrodka Szkolenia Kierowców Manewr, traficie tam na świetnych instruktorów i rozsądne ceny. Tu podrzucam ich stronkę https://manewr.com.pl/cennik/ widzę, że aktualnie jest promocja, także zerknijcie sobie tu. Ja oceniam ten ośrodek jak najlepiej.
zośka

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: zośka »

Od siebie mogę polecić wam https://autodrive.com.pl/ . Dla mnie wybór tej szkoły jazdy okazał się strzałem w dziesiątkę. Trafiłam tutaj przez przypadek, ale powiem wam, że naprawdę dobrze zostałam przygotowana do egzaminów, a teraz jazda nie sprawia mi żadnych problemów
ida56

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: ida56 »

Szukam szkoły nauki jazdy w Warszawie, która sprostałaby moim oczekiwaniom. Znalazłam w Warszawie szkołę https://prosto.edu.pl i szukam opinii na jej temat.
Awatar użytkownika
patka
Posty: 83
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: patka »

Co jak co, ale kurs na prawo jazdy powinniście zrobić w sprawdzonym OSK, gdzie mają odpowiednie podejście do kursantów a ich zdawalność jest wysoka. Dlatego jeżeli o mnie chodzi, to polecam nauka jazdy częstochowa Sama się u nich uczylam i nie mam żadnych zastrzeżeń.
ODPOWIEDZ