kredyt

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
gość

kredyt

Post autor: gość »

Nasza firma poszerza swoje udziały i usługi, ale potrzebujemy dodatkowej gotówki, żeby kupić nowe narzędzia i sprzęt. W takim wypadku najlepiej wziąć doradcę, który będzie działał w naszym imieniu, ale nie wiemy, jakiego wybrać. Myślimy o https://bbpartnership.pl/, bo mają doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę. Co o nich uważacie?
Awatar użytkownika
kranka
Posty: 45
Rejestracja: 25 sie 2020, 18:06

Re: kredyt

Post autor: kranka »

Mnie pomagał zdobyć kredyt specjalista z doradca kredytowy Warszawa . Sama nie powiem, znacznie dłużej by mi zeszło ogarnianie tych wszystkich dokumentów i spraw związanych z kredytem. No i oczywiście mogłam zająć się czymś innym w tym czasie. Także zdecydowanie mogę Ci polecić tych ludzi.
zamen
Posty: 76
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:52

Re: kredyt

Post autor: zamen »

W moim przypadku kredyt był niezbędny żebym mogła kupić mieszkanie dla siebie. Chociaż przez to, że jest on we frankach to z perspektywy czasu lepiej żeby mi go nie przyznano. A teraz co, pozostaje mi się mierzyć z problemem. Na szczęście nie sama tylko z bardzo dużą i profesjonalną pomocą https://cleverstep.pl/ . Naprawdę solidna firma, znają się na tym wszystkim i wiedzą co robić.
Rafał

Re: kredyt

Post autor: Rafał »

Ja brałem kredyt na dom dobre parę lat temu, jednak okazało się, że banki wcale nie są takie uczciwe, na jakie się wydają. Moją sprawą zajmuje się obecnie kancelaria adwokacka dla Frankowiczów, bo umowa, którą bank zawarł ze mną nie jest zgodna z prawem. Teraz tylko czekać na termin sprawy i to jak potoczą się negocjacje z bankiem.
kaśkaa

Re: kredyt

Post autor: kaśkaa »

Czy ktoś z was korzystał już z poza bankowej karty kredytowej dostępnej na https://axi-card.pl/warunki-uzytkowania ... i-mobilnej ? Trafiłam na nią dzisiaj i powiem szczerze, że zastanawiam się nad skorzystaniem z tej opcji. tego co widziałam uzyskanie karty jest prostsze niż w banku.
Boluś09

Re: kredyt

Post autor: Boluś09 »

Wydaje mi się, że zanim weźmie się kredyt najlepiej porozmawiać ze specjalistami. Z tego co kojarzę to na stronie https://doradcafinansowy-trojmiasto.pl/ ... ipoteczny/ znajduje się firmę, która zajmuje się doradztwem w sprawach kredytowych.
ODPOWIEDZ