Jakie macie pasje?

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2020, 21:58

Jakie macie pasje?

Post autor: farah557 »

Czy są tutaj jacyś pasjonaci ogrodnictwa? Od jakiegoś czasu zbieram różne rośliny i dużo czytam na temat ich pielęgnacji. Niedawno czytałam o domowej uprawie kaki https://poradnikogrodniczy.pl/kaki-uprawa-w-domu.php. Próbował ktoś z Was? Według tego, co tutaj piszą, wcale nie jest to skomplikowane. Macie jakieś doświadczenie z uprawą tego owocu?
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Jakie macie pasje?

Post autor: Oleczka »

Ja na przykład bardzo lubię się uczyć języków obcych, a szczególnie hiszpańskiego ;) podobał mi się już wtedy, kiedy byłam dzieckiem ;) Widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/hiszpanski, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje profesjonalne kursy takiego języka. Jak sądzicie, warto się zapisać? Czy uczyć się nadal na własną rękę?
Mećka_3232

Re: Jakie macie pasje?

Post autor: Mećka_3232 »

Też jestem fanką języków - od zawsze mnie fascynowały i chciałam znać ich jak najwięcej. Szybko okazało się, że ich znajomość jest też bardzo przydatna podczas szukania pracy. Moją sprawdzoną szkołą językową, w której odbyłam już kilka kursów, jest Language Pro-Expert w Czechowicach-Dziedzicach. Można wybierać spośród różnych języków obcych, w tym angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i francuskiego, a zajęcia są dopasowywane do poziomu i wieku ucznia. Inaczej przeprowadzana jest nauka dla dzieci, inaczej dla osób dorosłych, a inaczej dla seniorów - taki sposób pozwala na efektywną i szybką naukę. :)
ODPOWIEDZ