Jakie aktywności lubicie uprawiać w wolnym czasie?

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Migaś

Jakie aktywności lubicie uprawiać w wolnym czasie?

Post autor: Migaś »

Jestem ciekaw, jakie aktywności lubicie uprawiać w wolnym czasie. Oczywiście nie mam na myśli spraw łóżkowych zboczki :lol: Mam na myśli jakieś hobby lub po prostu fajne pomysły na spędzenie popołudnia lub weekendu.

Ja podzielę się swoją ostatnią aktywnością. Otóż wybrałem się z dziewczyną w góry, na rowery elektryczne. Mieliśmy fart, bo wypożyczalnia rowerów https://www.trip2bike.pl/ była wtedy otwarta. Dwa dni po naszym powrocie spadł śnieg i skończył się w Szczyrku sezon rowerowy, a "zaczął" narciarski :)

Muszę przyznać, że jazda na rowerze elektrycznym po górach to mega frajda. Jak nie próbowaliście nigdy, to zdecydowanie Wam polecam ten sposób spędzania wolnego czasu. To połączenie aktywności fizycznej i pięknych widoków + przygody.

Jak to u Was wygląda? Zasugerujcie mi coś ciekawego :)
Janka

Re: Jakie aktywności lubicie uprawiać w wolnym czasie?

Post autor: Janka »

Już pisałeś o rozpoczętym sezonie narciarskim w Szczyrku. Ty byłeś na zakończeniu sezonu rowerowego, a ja na rozpoczęciu zimowego w Szczyrku. W tym roku Beskid Sport Arena (https://beskidsportarena.pl/) rozpoczęła sezon zimowy jako pierwsza. Byłam na rozpoczęciu. Mega fajnie się jeździło na nartach. Stok był przygotowany doskonale. Wyciąg pracował pełną parą, nie było przestojów na bramkach. Super. Zimą właśnie moją ulubioną aktywnością jest jeżdżenie na nartach. Głównie wybieram Szczyrk bo mam najbliżej.

Latem lubię tak jak Ty pojeździć na rowerze, ale też ostatnio chwytam zajawkę na rolki. A nawet na wrotki :) Kupiłam sobie i już dwa razy pośmigałam na hali wrotkarskiej. Bardzo polecam jak nie byłeś!
Awatar użytkownika
patka
Posty: 128
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: Jakie aktywności lubicie uprawiać w wolnym czasie?

Post autor: patka »

Przez ostatnie lata nie uprawiałam praktycznie żadnej aktywości fizycznej, więc najwyższa pora to zmienić. Znalazłam właśnie w sieci namiar na Szczecińska Szkoła Tenisa i planuję zapisać się tutaj na zajęcia. Mam nadzieję, że polubię grę w tenisa.
ODPOWIEDZ