Jak wybrać pierścionek?

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
BartoszRadzik
Posty: 46
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:55

Jak wybrać pierścionek?

Post autor: BartoszRadzik »

Na co szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze pierścionka zaręczynowego, czy nie ma jakichś specjalnych kryteriów w tej dziedzinie?
Awatar użytkownika
Tubylec
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2019, 19:44

Re: Jak wybrać pierścionek?

Post autor: Tubylec »

Najważniejsze to musisz wiedzieć na jaki cię stać :D To że musi być pierścionek zaręczynowy złoty, wiadoma sprawa, a jeśli do tego jest z brylantem to pewne, że dziewczyna będzie zachwycona :) No i musisz jeszcze trafić w jej gust, czyli poobserwuj jaką biżuterię nosi, czy woli złoto żółte czy białe, czy inną biżuterię ma bardziej wyrazistą, a może woli delikatne wzory, itp :)

Możesz wybrać jakiś wzór chociażby w sklepie Laru https://laru.pl/10-pierscionki i najważniejsze - nie zapomnij dowiedzieć się jaki ma rozmiar palca :D
Awatar użytkownika
artysta
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:08

Re: Jak wybrać pierścionek?

Post autor: artysta »

Są różne kwestie, na jakie zwraca się uwagę, ale u nas zdecydowanie to cena, bo jednak narzeczony myśli już nie tyle o zaręczynach, ile o ślubie. I po prostu nie mamy na razie pieniążków na złote obrączki, dlatego tak sobie pomyślałam, że może tutaj http://namiko.pl/ kupimy, stalowe, tanie, ale naprawdę ładne. Co o tym mówicie? Sklep ma niskie ceny i szybką, sprawną wysyłkę.
ODPOWIEDZ