Jak skutecznie zwalczyć chwasty?

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2020, 21:58

Jak skutecznie zwalczyć chwasty?

Post autor: farah557 »

Macie jakieś sprawdzone preparaty do zwalczania chwastów? Muszę pozbyć się plagi mniszka z trawnika. Możecie coś polecić - coś skutecznego i w dobrej cenie? Trafiłam na coś takiego: https://sklep.poradnikogrodniczy.pl/chw ... it-id-1444- znacie ten produkt? A może polecacie inny sposób na walkę z niechcianymi chwastami?
Oleńka22

Re: Jak skutecznie zwalczyć chwasty?

Post autor: Oleńka22 »

U mnie super sprawdził się https://www.effect24h.pl/. Jest to preparat w formie płynu, który szybko i skutecznie rozprawia się z chwastami. Praktycznie już na drugi dzień po oprysku nie było śladów po chwastach. Bardzo wygodna opcja, zwłaszcza przy kostce brukowej.
łukasz85

Re: Jak skutecznie zwalczyć chwasty?

Post autor: łukasz85 »

Ja z kolei polecam ten preparat https://sklepdlaogrodu.pl/pl/p/Sprinter ... t/23062402. Również jest w wygodnej płynnej formie. Bardzo skutecznie usuwa wszystkie chwasty, które występują w polskich ogrodach.
emiś0032

Re: Jak skutecznie zwalczyć chwasty?

Post autor: emiś0032 »

Jeśli chodzi o rośliny, to ja polecę Wam stronę https://www.lovethegarden.com/pl-pl/produkts/chwasty gdzie dowiedzie się, w jaki sposób zwalczać różne chwasty, które niestety są bardzo groźne dla naszych upraw.
ODPOWIEDZ