instagram obserwacje

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Albert Rykojć

instagram obserwacje

Post autor: Albert Rykojć »

Witam serdecznie, zastanawiał się nad kupnem większego pakietu followersów na ig i chcę się dowiedzieć czy macie z tym pozytywne doświadczenia. Instagram obserwacje wydają się niezłym sposobem na rozwój konta na portalach typu social media, np. właśnie insta. Jak to u Was wygląda?
syśka

Re: instagram obserwacje

Post autor: syśka »

Bardzo dobrą ofertę przedstawia firma https://www.socialmediabost.pl/ . Możecie tutaj w niewygórowanej cenie kupić like jak i obserwujących na Instagrama. Moim zdaniem jest to najlepsza opcja jeżeli chcemy by nasz profil stał się o wiele bardziej rozpoznawalny
Piotruś

Re: instagram obserwacje

Post autor: Piotruś »

Ogólnie Instagram jest bardzo ciekawym portalem społecznościowym i aj uważam, że również fajnie jest wiedzieć w jaki sposób warto jest prowadzić takie konta. Jeśli ktoś jest tym zainteresowany to właśnie na stronie https://www.polskapraca.info/prowadzic-social-media/ bardzo obszernie ten temat został opisany.
joluś5444

Re: instagram obserwacje

Post autor: joluś5444 »

Instagram daje mnóstwo możliwości i naprawdę moim zdaniem fajne jest to, że można wykupić sobie obserwujących. Małym zaskoczeniem była dla mnie możliwość polubień pod zdjęciami na tym portalu. Na stronie: https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ jest oferta, która to umożliwia.
Jowita52

Re: instagram obserwacje

Post autor: Jowita52 »

Bardzo polecam https://www.socialmediabost.pl/ tam kupuję like i follow na swój instagram i fanpage mojej firmy :) Wszystko szybko sprawnie, like ani follow nie znikają po chwili, jak w niektórych przypadkach zakupów na innych stronach mi się zdarzało ;) Według mnie jest to bardzo wiarygodna firma ;)
ODPOWIEDZ