hinduska restauracja

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Adaś22411

hinduska restauracja

Post autor: Adaś22411 »

Hej, lubicie od czasu do czasu posmakować czegoś nowego? Hinduska kuchnia jest bardzo smaczna i nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Z tego co widziałem to hinduska restauracja warszawa dowozi jedzenie do domu. Co sądzicie o smakowaniu nowych potraw? Lubicie eksperymentować w kuchni?
już

Re: hinduska restauracja

Post autor: już »

Nie powiem bo raz na jakiś czas fajnie jest posmakować czegoś nowego innego nawet jeśli chodzi o kuchnię. Dlatego też jak dowiedzieliśmy się, że w Warszawie jest Restauracja U Wienawy to postanowiliśmy ją odwiedzić. Już na samym wejściu widać charakter tego miejsca nawiązującego do kulinarnej historii Polski. W dodatku można tutaj znaleźć duży wybór różnych trunków oraz win.
czubuś

Re: hinduska restauracja

Post autor: czubuś »

Powiem tak, może i hinduska kuchnia jest smaczna ale nie każdy za takimi daniami przepada. Dlatego też zdecydowanie bardziej wolę zaprosić rodzinę na obiad to takiej z tradycyjnymi daniami. I tak dowiedziałam się o Restauracji Akademia w Warszawie. Jest to wyjątkowe miejsce w którym to można skosztować pysznych dań kuchni regionalnej. Także ja na pewno częściej będę tam zaglądać.
ODPOWIEDZ