Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: weramarka »

Hej wszystkim :) Czy ktoś z Was ma pomysł gdzie mogę zamówić drzwi drewniane na wymiar? mieszkam w małej miejscowości i wolałabym złozyć zamówienie online, bez konieczności organizowania wycieczki do większego miasta :) z góry dzięki!
Awatar użytkownika
minior
Posty: 19
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:48

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: minior »

oj sporo tego w wyszukiwarce google :) wpisz fraze jaka Cie interesuje i na pewno pojawia sie informacje o producentach z okolicy :) teraz wiekszosc spraw mozna zalatwic online także i z tym nie powinno być problemu :)
ariśka

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: ariśka »

wiesz co zerknij sobie na ofertę polskiego producenta Kris Drzwi :) ja robiłam u nich zakupy jak się budowaliśmy ( jakieś 1,5 roku temu) i jestem zadowolona, drzwi do dziś mnie zachwycają :)
węramarka

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: węramarka »

oo dzięki za namiar. Powiedz mi czy na takie drzwi długo się czeka ? jak to cenowo wygląda? czy firma zajmuje się też od razu montażem i dowozi drzwi do domu klienta czy jak to wygląda?
ariśka

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: ariśka »

węramarka pisze: ↑05 paź 2020, 16:04 oo dzięki za namiar. Powiedz mi czy na takie drzwi długo się czeka ? jak to cenowo wygląda? czy firma zajmuje się też od razu montażem i dowozi drzwi do domu klienta czy jak to wygląda?
nie ma sprawy :) jesli chodzi o czas oczekiwania to bywa z tym róznie, zależy od tego ile mają w tej chwili zamówień. Ja czekałam coś około 1,5 miesiąca ale braliśmy w sumie aż 7 par drzwi. Cenowo moim zdaniem rozsądnie biorąc pod uwagę, ze były robione na zamówienie. I tak firma przywozi drzwi i je montuje :)
węramarka

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: węramarka »

dzięki ariśka za informację, w tym tygodniu będe dzwonić i składać zamówienie, wymiary już mam spisane :)
ariśka

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: ariśka »

i jak tam węramarka udało się złożyć zamówienie ?
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 106
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:16

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: Matylda »

A ja polecam kontakt z firmą Atos z Lublina. W kwestii stolarki nie mają sobie według mnie równych - mam od nich okna i drzwi i sprawdzają się idealnie.
węramarka

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: węramarka »

tak, nie szukałam już nigdzie indziej tylko zamówienie złożyłam w Kris Drzwi. Realizacja wiadomo, już po nowym roku ale mi to pasuje :)
ariśka

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: ariśka »

węramarka pisze: ↑07 gru 2020, 7:42 tak, nie szukałam już nigdzie indziej tylko zamówienie złożyłam w Kris Drzwi. Realizacja wiadomo, już po nowym roku ale mi to pasuje :)
haha no ja mam podobnie, jak już coś mi się spodoba i wiem, ze warto to nie widzę sensu szukania dalej. To w takim razie daj znać za jakiś czas jak już drzwi będą u Ciebie jak wrażenia :)
Awatar użytkownika
Elena93
Posty: 117
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:41

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: Elena93 »

W Drutexie koniecznie popatrz. Zdecydowanie lider jeśli chodzi o stolarkę drzwiową i okienną. Mają w ofercie także drzwi drewniane, z wysokiej jakości okuciami i różnego rodzaju przeszkleniami. Info masz na stronie https://www.drutex.pl/ . Ich produkty cieszą się ogromna popularnością. Sama mam od nich okna.

mistral mini
Awatar użytkownika
Scissorhands
Posty: 58
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:45

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: Scissorhands »

Tego typu rzecz najlepiej zamówić u profesjonalnej firmy, która zajmuje się tego rodzaju zamówieniami. Warto sprawdzić różne firmy i znaleźć taką, która spełni nasze oczekiwania w każdym aspekcie. Taka firma powinna mieć precyzyjne przyrządy pomiarowe, które muszą być regularnie poddawane wzorcowaniu narzędzi pomiarowych, aby ich pomiary się zgadzały.
żory

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: żory »

Scissorhands pisze: ↑26 kwie 2021, 7:46 Tego typu rzecz najlepiej zamówić u profesjonalnej firmy, która zajmuje się tego rodzaju zamówieniami.
Oczywiście zgadzam się. Drzwi to nie przelewki, trzeba patrzeć na jakość bo inaczej szybko mogą się one popsuć.
W przypadku przesuwnych drzwi też nie bez znaczenia jest uchwyt wpuszczany do drzwi przesuwnych
Małgosia

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: Małgosia »

weramarka pisze: ↑16 wrz 2020, 16:26 Hej wszystkim :) Czy ktoś z Was ma pomysł gdzie mogę zamówić drzwi drewniane na wymiar? mieszkam w małej miejscowości i wolałabym złozyć zamówienie online, bez konieczności organizowania wycieczki do większego miasta :) z góry dzięki!
Wiem, że drzwi na wymiar we Wrocławiu znajdziesz bez problemu u Drzwi Wroc. Jest to sprawdzona firma, która szybko realizuje zamówienia. Może mają też w ofercie dowóz.
igor33332ą

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: igor33332ą »

Kilka tygodni temu kupiłem bardzo dobrze drzwi. Za te drzwi nie dałem dużo pieniędzy. Nawet mojemu znajomemu powiedziałem ,żeby wreszcie kupił sobie bardzo dobre drzwi.
_____________________________________________________________
fotowoltaika Katowice
Mały Tom

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: Mały Tom »

W sprawie drzwi zajrzyj do VRATA https://vrata.pl/drzwi-lodz/.
Szukasz dobrych i solidnych drzwi, które będą pasować do twojego wnętrza, a w dodatku takich, które zostaną zamontowane zgodnie ze sztuką budowlaną? Moim zdaniem Vrata to największy wybór i to w najlepszych cenach, a do tego profesjonalny montaż w Łodzi.
Róża

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: Róża »

Hej. Jeżeli mogę wam coś doradzić, to koniecznie zajrzyjcie sobie na stronę tego sklepu https://stobrawa.pl/drzwi-ppoz-antywlam ... zolacyjne/ . Moim zdaniem, mają najciekawsze propozycje w zakresie drzwi do domu. Koniecznie sprawdźcie, co mogliby wam zaproponować.
Heniuś53

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: Heniuś53 »

igor33332ą pisze: ↑25 cze 2021, 7:55 Kilka tygodni temu kupiłem bardzo dobrze drzwi. Za te drzwi nie dałem dużo pieniędzy. Nawet mojemu znajomemu powiedziałem ,żeby wreszcie kupił sobie bardzo dobre drzwi.
A skąd kupowałeś drzwi? Masz jakiś sprawdzony sklep z drzwiami?
______
rokwraju.pl
DamianKleś

Re: Gdzie zamówić drzwi drewniane pod wymiar?

Post autor: DamianKleś »

Szukając naprawdę dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi to w Warszawie zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Anex Okna którzy mają w tym zakresie nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także bardzo dobre opinie ze strony klientów. Dokładnie tego szukaliśmy i naprawdę jesteśmy zadowoleni zarówno ze standardu, czasu w jakim udało nam się to załatwić i jednocześnie samej ceny która do końca się nie zmieniła.
ODPOWIEDZ