Dom seniora

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
SylwiaK
Posty: 128
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:31

Dom seniora

Post autor: SylwiaK »

Co myslicie o domach seniora? Co jak co ale opieka nad osobą starszą to odpowiedzialne zadanie. Nie można powierzyć tego każdemu. Duże doświadczenie w takiej pracy ma jednak dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ Wiele osób im zaufało i są zadowoleni. Opiekunowie mają dobre podejście do starszych osób no i otaczaja ich calodobowa opieka.
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 112
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: Dom seniora

Post autor: porzeczka »

To prawda, opieka nad osobami starszymi to jest wyzwanie i kiedy szukałam dla babci domu spokojnej starości to sprawdzałam jakie są warunki na miejscu. Najkorzystniej wypadł ten https://www.comfortlife.com.pl/ dom seniora bo na miejscu mają kuchnię opiekę medyczną całą dobę a codziennie jest w obiekcie lekarz. Jest też możliwość rehabilitacji i dużo zajęć rekreacyjnych
Awatar użytkownika
JakubLidwin
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2020, 18:05

Re: Dom seniora

Post autor: JakubLidwin »

Zbudowali także piękny dom szkieletowy, nie kosztował dużo, został zbudowany przez firmę budowlaną https://projektydompl.pl/gloguv/, która ma doskonałą reputację na rynku budowlanym.
Awatar użytkownika
Malenka
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:33

Re: Dom seniora

Post autor: Malenka »

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak to jest poświęcać się dla osoby starszej chorej. Czasem nie jest to aż tak bardzo problematyczne, a czasem osoby starsze potrzebują całodobowej, profesjonalnej opieki medycznej i tu domy seniora sprawdzają się najlepiej. Jest to opcja bardzo dobra dla każdego. Jeżeli sami zajmujecie się dziadkami, rodzicami, to oferta od https://www.brandvital.eu/ z pewnością was zainteresuje. Mają tu przeróżne sprzęty rehabilitacyjne, a także i urządzenia medyczne.
Awatar użytkownika
vlad_smirnov
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:01

Re: Dom seniora

Post autor: vlad_smirnov »

Jeśli chcesz zmienić wystrój pomieszczeń, radzę zastosować sufity napinane.
Nowoczesna wersja, która na pewno Ci się spodoba.
Oto firma, która instaluje https://dobresufity.pl/sufity-napinane-w-katowice/

Radzę wszystkim
Awatar użytkownika
Maksik
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:34

Re: Dom seniora

Post autor: Maksik »

A znacie "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze Mazowieckim? Jeśli nie, to szczerze polecam zapoznać się z ich ofertą, bo to bardzo dobry dom opieki. Seniorzy mają tam dobre warunki lokalowe i ogólnie opiekę.
Awatar użytkownika
crejzo
Posty: 109
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

Re: Dom seniora

Post autor: crejzo »

Nie słyszałam. ALe mogę polecić dom seniora zlokalizowany koło Kołobrzegu - https://domseniora-jaso.pl/ . Ma bardzo dobre opinie. Ciotka mojego przyjaciela tam przebywa i mówił, że seniorzy mają tam naprawdę dobre warunki i opiekę
żenia

Re: Dom seniora

Post autor: żenia »

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment,że musi podjąć trudną decyzje dotycząca swoich bliskich.Wybierając,poszukując domu opieki dla osoby starszej,warto zwracać uwagę na to,jacy ludzie w nim pracują,by byli doświadczeni i przyjaźni,by mieli wiedzę i praktykę.Nasi seniorzy muszą w takim miejscu dobrze się czuć,muszą nadal się rozwijać fizycznie i intelektualnie.Powinni też w swoich apteczkach posiadać preparat o szeroki spektrum działania,Octenisept.Skutecznie rozprawi się on ze skaleczeniem,zadrapaniem,bólem gardła,pomoże zwalczyć odleżyny i liszaj.
Awatar użytkownika
molly8
Posty: 64
Rejestracja: 09 sie 2019, 10:06

Re: Dom seniora

Post autor: molly8 »

Popatrzcie dokładniej na dom seniora http://podtopolami.eu Wiem, że zapewniają tam profesjonalną opiekę pielęgniarek i lekarzy, komfortowe warunki mieszkalne, fizykoterapię, psychologa - wszystko co jest potrzebne starszym osobom, aby lepiej się poczuły. Wiec naprawde senior tam jest na pierszym miejcu
Łukasz

Re: Dom seniora

Post autor: Łukasz »

Najpochlebniejsze opinie słyszałem o tym domu seniora - http://www.domlesnezacisze.pl/. Oferują usługi o najwyższym standardzie. Zapewniamy całoroczny pobyt, pełne wyżywienie. Istotą ich działania jest świadczenie usług opiekuńczych i bytowych w formie całodobowej lub dziennej.
ODPOWIEDZ