Chrapanie

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:11

Chrapanie

Post autor: heniutek »

Czy ktoś z Was mierzy się może z problemem chrapania? Mój facet niestety chrapie bardzo donośnie, jednakże to jego chrapanie jest niepokojące. Czytałam na http://sposobynachrapanie.pl/ o różnych sposobach walki z chrapaniem, jednakże najpierw pójdziemy z tym problemem do lekarza. Podobno najczęściej chrapanie wynika ze skrzywionej przegrody nosowej, u mojego mena raczej tu jest wszystko w porządku.
zamen
Posty: 76
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:52

Re: Chrapanie

Post autor: zamen »

Słuchać chrapiącej osoby to żadna przyjemność. Nie tylko nie da się tego słuchać, ale też jest to problem zdrowotny. Nie można go bagatelizować. W poradni https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/laryngolog/ przyjmuje laryngolog, który i problemem chrapania się zajmuje. Nie ma co odwlekać takiej wizyty, trzeba zadbać o zdrowie.
Elżbieta

Re: Chrapanie

Post autor: Elżbieta »

Faktycznie, przyczyny mogą być różne. Jeśli chodzi o takie kwestie, to może powinniście wybrać się do specjalisty? Warto sprawdzić, gdzie w Waszej okolicy przyjmują dobrzy laryngolodzy i na tej podstawie dokonać odpowiedniego wyboru. Nie ma sensu zwlekać z tym, bo chodzi w końcu o Wasz komfort życia.
Awatar użytkownika
Laura78
Posty: 44
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:07

Re: Chrapanie

Post autor: Laura78 »

U mnie był bardzo podobny problem. Mój mąż tak chrapał, że na prawdę usnąć się nie dało. Dopiero dr Dmitry Tretiakow mu pomógł. Zastosował u niego odpowiednie leczenie, które na prawdę przyniosło efekty. Możesz sobie więcej zobaczyć tutaj https://malaklinika.pl/ , ja od siebie mogę na prawdę polecić dr Tretiakow i Małą Klinikę.
ODPOWIEDZ