Chirurg stomatolog - Trójmiasto

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Gośka1

Chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: Gośka1 »

Dzień Dobry :)! Poszukuję dobrego chirurga stomatologa z Trójmiasta, najlepiej z Gdyni. Jestem po badaniu tomograficznym i okazuje się, ze musze w miarę szybko usunąć 3 ósemki. Trochę się obawiam dlatego zalezy mi by lekarz miał doświadczenie w ekstrakcji zębów mądrości.
jędrzej

Re: Chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: jędrzej »

Oj wiem co czujesz, ja też jakieś pół roku temu usuwałem ósemki i powiem Ci, ze wcale nie było tak zle :) sporo zalezy od samego lekarza ale tu zdecydowanie mogę polecić doktor Renatę z Platinum Dent. Gabinet znajduje się na placu Górnośląskim w Gdyni własnie :)
buźka

Re: Chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: buźka »

Nie jest łatwo odszukać dobrego lekarza stomatologa, ja coś o tym wiem. Niestety, ale kiedy mój stomatolog konin jest na urlopie, a mi się coś nieciekawego przydarzy, naprawdę nie mam do kogo innego się zgłosić. To okropne. Może czas niedługo będzie zapisać się na serię wizyt i raz na zawsze zrobić porządek.
brakująca

Re: Chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: brakująca »

Cieszę się, że macie również jakieś dobre zalecenia lekarskie, ale jeśli o mnie chodzi, to ja zdecydowanie mogę powiedzieć, że takie vhttp://maksmed.com/stomatologia-leczna/ miejsca warto polecać. Tu dostaniemy kompleksową opiekę lekarską, bez względu na to, czy jesteśmy stałym pacjentem, czy też nie.
odża

Re: Chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: odża »

Ja tak samo jak jędrzej polecam doktor Renatę z Platinum Dent. Ósemek co prawda u niej nie usuwałam ale też miałam robione dość skomplikowane leczenie protetyczne włącznie z wstawianiem 3 implantów. Perfekcyjna robota, pani doktor stwarza bardzo miłą atmosferę w gabinecie.
Gośka1

Re: Chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: Gośka1 »

dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi :) nie ukrywam, ze ze względu na lokalizację Platinum Dent odpowiada mi najbardziej, za chwile odnajdę do nich numer i postaram się umówić na konsultację. czy orientujecie się czy trzeba długo czekać na taką wizytę ? I jak to obecnie wygląda w czasach pandemii ? nie ma żadnych ograniczeń ?
odża

Re: Chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: odża »

Gośka1 pisze: ↑18 lut 2021, 16:24 dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi :) nie ukrywam, ze ze względu na lokalizację Platinum Dent odpowiada mi najbardziej, za chwile odnajdę do nich numer i postaram się umówić na konsultację. czy orientujecie się czy trzeba długo czekać na taką wizytę ? I jak to obecnie wygląda w czasach pandemii ? nie ma żadnych ograniczeń ?
Wiesz co terminy nie są odległe, jak zadzwonisz to na pewno coś Ci zaproponują. Gabinet działa w ramach reżimu sanitarnego więc o bezpieczeństwo możesz być spokojna :)
Ania Deptuła

Re: Chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: Ania Deptuła »

po ostatniej wizycie u stomatologa u mojego dziecka pojawiła się pleśniawka. Lekarz chyba musiał go dotknąć jakimś niezdezynfekowanym urządzeniem. Na stronie https://zagojeni.pl/praktyczne-porady/p ... dzialanie/, znalazłam skuteczny lek, który pomógł w ciągu kilku dni. nie korzystaliśmy z wizyty u specjalisty.
Gośka1

Re: Chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: Gośka1 »

odża pisze: ↑19 lut 2021, 11:03
Gośka1 pisze: ↑18 lut 2021, 16:24 dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi :) nie ukrywam, ze ze względu na lokalizację Platinum Dent odpowiada mi najbardziej, za chwile odnajdę do nich numer i postaram się umówić na konsultację. czy orientujecie się czy trzeba długo czekać na taką wizytę ? I jak to obecnie wygląda w czasach pandemii ? nie ma żadnych ograniczeń ?
Wiesz co terminy nie są odległe, jak zadzwonisz to na pewno coś Ci zaproponują. Gabinet działa w ramach reżimu sanitarnego więc o bezpieczeństwo możesz być spokojna :)
Raz jeszcze dziękuje za pomoc :) jestem już po wizycie u doktor, lżejsza o jeden ząb ale za to mega szczesliwa, ze wszystko poszło tak gładko i w zasadzie zupełnie bezboleśnie :) wszystko pięknie się goi, pani doktor to jednak specjalista w swoim fachu. Jestem już umówiona na kolejną wizytę bo okazuje się, ze jeden ząb trzeba przeleczyć kanałowo.
odża

Re: Chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: odża »

Gośka1 pisze: ↑17 mar 2021, 17:41
odża pisze: ↑19 lut 2021, 11:03
Gośka1 pisze: ↑18 lut 2021, 16:24 dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi :) nie ukrywam, ze ze względu na lokalizację Platinum Dent odpowiada mi najbardziej, za chwile odnajdę do nich numer i postaram się umówić na konsultację. czy orientujecie się czy trzeba długo czekać na taką wizytę ? I jak to obecnie wygląda w czasach pandemii ? nie ma żadnych ograniczeń ?
Wiesz co terminy nie są odległe, jak zadzwonisz to na pewno coś Ci zaproponują. Gabinet działa w ramach reżimu sanitarnego więc o bezpieczeństwo możesz być spokojna :)
Raz jeszcze dziękuje za pomoc :) jestem już po wizycie u doktor, lżejsza o jeden ząb ale za to mega szczesliwa, ze wszystko poszło tak gładko i w zasadzie zupełnie bezboleśnie :) wszystko pięknie się goi, pani doktor to jednak specjalista w swoim fachu. Jestem już umówiona na kolejną wizytę bo okazuje się, ze jeden ząb trzeba przeleczyć kanałowo.
no to super, najważniejsze, ze jesteś zadowolona :) ja też muszę jeszcze zrobić jedno leczenie kanałowe a potem myślę o licówkach na te przednie zeby :) zawsze marzyłam o takim hollywodzkim uśmiechu a u mnie wybielanie nie daj tak dobrych efektów jak licówki więc pewnie się zdecyduje )
zbyniuś

Re: Chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: zbyniuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://www.czupkallo.pl/pl/oferta/prote ... ,p23819142
ODPOWIEDZ