budowa domu

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Robertuś88

budowa domu

Post autor: Robertuś88 »

Witam, nie wiesz co Ci się przyda do budowy domu? Potrzebować będziesz mnóstwo produktów np. beton. Na stronie http://betoniarniaczarnocin.pl/ znajdziecie firmę, która oferuje beton. Oprócz betony oferują również bloczki fundamentowe, wszelkiego rodzaju ogrodzenia betonowe oraz ruszta kanałowe do chlewni. Co sądzicie o tej firmie?
Maryś

Re: budowa domu

Post autor: Maryś »

Budowę domy zaczynamy jak wszystkim wiadomo od wyboru działki budowlanej .Drugim ważnym etapem jest wybór i zakup projektu budowlanego.Tutaj waży się wygląd naszego przyszłego domu. Pamiętajmy przy tej okazji ,że najważniejszą konstrukcją w każdym domu jest dach.Jego wykonanie trzeba powierzyć doświadczonej ekipie budowlanej i taką trzeba znaleźć. Nam polecono firmę Mg Dachy - https://mgdachy.pl/impregnacja-drewna/ firmę z 20- letnim doświadczeniem i trzeba przyznać ,że ich fachowość było widać. Drzewo jest zawsze dobrze przygotowane zaimpregnowane.Dach długo nam posłuży bez konieczności remontów.


MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
Drążek971

Re: budowa domu

Post autor: Drążek971 »

Przy budowie warto mieć różne narzędzia w pogotowiu. Tu na przykład dostanie różnego rodzaj tarcze tnące: https://raptorstore.pl/tarcze-do-ciecia. Warto sprawdzić i kilka rodzajów sobie kupić. Zdecydowanie ułatwiają one stawianie domu. My na budowie u syna korzystaliśmy z nich meega często.
Awatar użytkownika
Scissorhands
Posty: 58
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:45

Re: budowa domu

Post autor: Scissorhands »

Wiele zależy od tego czy budujemy nasz dom samodzielnie czy mamy wynajętą ekipę budowlaną. W tym pierwszym przypadku musimy zadbać o każdy aspekt budowy, o każdą instalację obecną w naszym domu. W drugim przypadku musimy jedynie zapewnić materiały takie jak płyta osb i inne aby nasz dom mógł powstawać.
Mimuś

Re: budowa domu

Post autor: Mimuś »

Sama doskonale wiem, że znaleźć dobrą firmę budowlaną nie jest tak łatwo. Dlatego też zamierzam podpytać się znajomych bo być może ktoś z nich zna taką ekipę. I tak zupełnie przypadkowo dowiedziałam się, że takie tanie domy prefabrykowane to bardzo dobry wybór, gdyż nasz dom może powstać nawet w miesiąc. Także moim zdaniem także warto zainteresować się takim rodzajem stawiania domów.
Paweł Wielichowski

Re: budowa domu

Post autor: Paweł Wielichowski »

Przed rozpoczęciem budowy domu, musiałem zaopatrzyć się w różnego rodzaju akcesoria elektroniczne, takie jak wkrętarka, wiertarka. Starałem się kupować wszystko nowoczesne, żeby jak najbardziej ułatwić sobie pracę. Dodatkowo wiele materiałów udało mi się znaleźć w ikea sklep warszawa , w bardzo korzystnych cenach . Myślę, że jeśli chodzi o meble, to też będziemy rozglądać się w Ikei.
kazimierz33332ą

Re: budowa domu

Post autor: kazimierz33332ą »

Na 100 procent tym wątkiem zainteresuje się bardzo dużo osób. Ten wątek naprawdę jest bardzo ciekawy. Sam ten wątek pokaże mojemu bardzo dobremu znajomemu.
____________________________________________________________
https://www.tarnowskiegory.info/kontakt
ODPOWIEDZ