Antywirus

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 152
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:31

Re: Antywirus

Post autor: nosleep »

Taki antywirus to naprawdę bardzo ważna sprawa... Ja już nie raz straciłam cenne pliki przez wirusy, czasami musiałam od nowa nawet wgrywać cały system. Sporo pracy, sporo problemów... Tak to już jest. Dlatego teraz staram się kupować najlepsze antywirusy. A tak się składa, że już znalazłam poradnik https://speo.pl/smartblog/63_Najlepsze- ... -roku.html o tegorocznych antywirusach. Także muszę się z nim dobrze zapoznać.
Awatar użytkownika
katia
Posty: 64
Rejestracja: 31 maja 2019, 23:02

Re: Antywirus

Post autor: katia »

A tutaj https://bitdefender.pl/anti-ransomware/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji na temat tego w taki sposób bronić się przed atakami różnych wirusów. Dzięki temu skutecznie można ochronić swoje dane i przede wszystkim ich nie stracić. Ważna jest skuteczna ochrona nie tylko na komputerze, ale również na telefonie.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 43
Rejestracja: 13 maja 2020, 16:37

Re: Antywirus

Post autor: Ania »

Ja kiedyś stwierdziłam że nie potrzebuję antywirusa, bo po co mam za to płacić jak nie wchodzę na żadne niebezpieczne strony. Szybko okazało się, że nie była to mądra decyzja i szukałam serwisu, który pomoże mi z wirusami, które wkradły się na mój komputer. Polecam https://nano-serwis.pl/uslugi/naprawa-laptopow/
Awatar użytkownika
ewela89921
Posty: 42
Rejestracja: 27 sty 2020, 0:06

Re: Antywirus

Post autor: ewela89921 »

Najpierw to trzeba mieć co zabezpieczać. Dlatego osobom, które poszukują odpowiedniego laptopa do pracy serdecznie polecam stronę https://www.promnice.pl/jaki-laptop-do-pracy-wybrac/ na której możecie znaleźć sobie porady związane z zakupem takiego sprzętu. Wydaje mi się, że łatwo i szybko coś dla siebie wybierzecie w bardzo dobrej cenie.
Awatar użytkownika
andago
Posty: 104
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:42

Re: Antywirus

Post autor: andago »

Wiecie co ja nie znam się na takich sprawach tak jakbym chciał dlatego wspomagam się blogami https://serwistechniczny.wordpress.com/ na których znajduję dużo ciekawych artykułów. Komputer służy mi głównie do oglądania filmów i przeglądania stron internetowych, ale wiadomo, że antywirusa dobrego trzeba mieć.
jogaś

Re: Antywirus

Post autor: jogaś »

Akurat z tym problemu nie mam, teraz to mnie interesuje naprawa laptopów bo mam kilka w domu, których przestałem używać i przydałoby się naprawić. Jestem z okolic Olsztyna więc jeżeli mamy tu na forum ludzi z tych rejonów może podpowiecie do jakiego serwisu komputerowego najlepiej się zgłosić?
Awatar użytkownika
dirts
Posty: 16
Rejestracja: 12 lip 2019, 7:25

Re: Antywirus

Post autor: dirts »

U nas w firmie rozwiązaniem, które robi fajną robotę jest to - https://www.kaspersky.pl/ochrona-dla-ko ... -of-things i sprawdza się nam ono doskonale. Największe zalety? Skuteczność. Nasz system jest rozbudowany, mamy masę istotnych danych, które chronimy i przynajmniej jak na razie to jest bardzo skuteczne rozwiązanie. Natomiast więcej wyjdzie w praniu. Przynajmniej po kilku tygodniach twierdzimy, że to był słuszny wybór.
Sławomir

Re: Antywirus

Post autor: Sławomir »

W jaki sposób staracie się usprawnić Waszą pracę na komputerze? Chciałbym Wam polecić interesujące artykuły ze strony http://programy.net.pl/program,winrar.html , gdzie poznacie wszelkie nowinki technologiczne oraz znajdziecie najrózniejsze programy, które możecie pobrać całkowicie za darmo.
Awatar użytkownika
bagatela
Posty: 48
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:44

Re: Antywirus

Post autor: bagatela »

Myślę że przyda się też bezpieczny komunikator usecrypt https://www.dobreprogramy.pl/usecrypt-m ... 455846529a bo zastosowanie przez niego niezależnego od systemu operacyjnego mechanizmu ochrony danych przechowywanych na urządzeniu w znaczący sposób utrudnia, a wręcz uniemożliwia dokonanie masowej inwigilacji użytkownika.
ODPOWIEDZ